Indeks: LU_20

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

(3)
Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Rocznik 2022
Cena 82,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PHA_441

Soplica Staropolska

(2)
Soplica Staropolska skomponowana z wyrazistych esencji na orzechach włoskich, śliwkach i goździkach wzbogacona o polski miód. Jest to wódka luksusowa w eleganckiej karafce.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
SAMPLE ELUXO

SAMPLE ELUXO

Degustowanie dobrego alkoholu przypomina podróż przez krainę wypełnioną głębokimi nutami smakowymi i aromatami, które skutecznie pobudzają zmysły. Nic więc dziwnego, że dla wielu osób to właśnie pierwszy kontakt z danym trunkiem ma największe znaczenie. Czasami już jeden łyk wystarczy do tego, aby natychmiast podjąć decyzję o zakupie całej butelki.

Niestety, miłośnicy szlachetnych trunków już od dawna borykają się z pewnym problemem. Wynika on z faktu, że tylko nieliczna grupa producentów wprowadza do swojej oferty tzw. sample. Termin ten oznacza po prostu próbkę. W świecie alkoholi mianem sampli określa się trunki dostępne w butelkach o bardzo niewielkiej pojemności. Zazwyczaj jest to około 50 ml, a więc jeden duży kieliszek. Taka ilość wystarczy jednak do tego, żeby dobrze zapoznać się ze smakiem wybranego alkoholu.

Oczywiście najwięksi amatorzy whisky, ginu lub innych trunków znaleźli pewne rozwiązanie tego problemu. Są nim różne wystawy i festiwale, na których pojawiają się stoiska degustacyjne. Ich obecność sprawia, że każda zainteresowana osoba może skosztować wybranego alkoholu. Jednak takie wydarzenia nie są organizowane zbyt często. Co więcej, kolejka do niektórych stoisk może być naprawdę długa. To wszystko powoduje, iż poznawanie nowych alkoholi stanowi wtedy nie lada wyczyn. Sporą popularność zyskał również tzw. sampling. Jest to oddolna inicjatywa miłośników alkoholi, którzy postanowili dzielić się trunkami pochodzącymi ze swoich kolekcji. Takie osoby kupują standardową butelkę wybranego alkoholu, a następnie przelewają go do mniejszych sampli. Niestety, legalność takiego działania budzi uzasadnione wątpliwości, ponieważ w Polsce osoby fizyczne nie mogą sprzedawać alkoholu…

Sample są więc niewątpliwie potrzebne na rynku. Trzeba pamiętać o tym, że ceny szlachetnych alkoholi mogą być naprawdę wysokie. Z tego względu przed zamówieniem całej butelki warto poznać walory danego trunku. Jest to zdecydowanie najlepszy sposób na uchronienie się przed nietrafionym zakupem w ciemno.
Przez bardzo długi czas z niepokojem obserwowaliśmy tę sytuację. W końcu nadszedł odpowiedni moment na to, aby odmienić ten niekorzystny trend na polskim rynku alkoholi. Dlatego jako ELUXO wprowadziliśmy do naszej oferty wyjątkowe zestawy sampli. Każdy taki komplet SAMPLE ELUXO składa się z czterech małych buteleczek o pojemności 50 ml.

Aktywne filtry

Indeks: EWA_31

Tequila 100% Agave- sample 4x 50ml

(0)
KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ TEQUILI. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU.TEN ZESTAW ZAWIERA TEQUILA 100% AGAVE.
Cena 155,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_30

Rum różne oblicza- sample 4x 50ml

(0)
KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ RUMU. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU.TEN ZESTAW ZAWIERA RÓŻNE OBLICZA RUMU.
Cena 119,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_28

Gin Smakowy- sample 4x 50ml

(0)
KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ GINU. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU.TEN ZESTAW ZAWIERA GIN SMAKOWY.
Cena 119,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_23

Wódka smakowa słodka- sample 4x 50ml

(0)
KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ WÓDKI. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU. TEN ZESTAW ZAWIERA WÓDKĘ SMAKOWĄ SŁODKĄ.
Cena 99,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: EWS_01

Whisky powyżej 55% - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky o mocy powyżej 55%.
Cena 189,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_29

Gin: różne oblicza - sample 4x 50ml

(0)
KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ GINU. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU.TEN ZESTAW ZAWIERA GIN: AGED, LONDON DRY, OLD TOM, SMAKOWY SŁODKI.
Cena 95,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_02

Whisky powyżej 45% - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky o mocy powyżej 45%.
Cena 189,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_03

Whisky 10-letnie - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky 10-letnie.
Cena 135,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_26

Polska Wódka- sample 4x 50ml

(0)
KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ WÓDKI. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU. TEN ZESTAW ZAWIERA POLSKĄ WÓDKĘ.
Cena 95,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: EWS_04

Whisky 12-letnie - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky 12-letnie.
Cena 119,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EWS_065

Whisky 18-letnie - SAMPLE 4 x 50 ml

(0)
Każdy zestaw ELUXO SAMPLE to cztery buteleczki po 50 ml z czterema różnymi trunkami, reprezentującymi jeden rodzaj whisky. Ciesz się niebywałą przyjemnością smakowania najwybitniejszego alkoholu. Ten zestaw zawiera whisky 18-letnie.
Cena 259,00 zł
Więcej
Dostępny