Indeks: LU_20

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

(3)
Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Rocznik 2022
Cena 82,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PHA_441

Soplica Staropolska

(2)
Soplica Staropolska skomponowana z wyrazistych esencji na orzechach włoskich, śliwkach i goździkach wzbogacona o polski miód. Jest to wódka luksusowa w eleganckiej karafce.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery

Lista produktów marki Absolut

ABSOLUT WÓDKA Każda kropla Absolut Vodka, bez względu na to gdzie na świecie jest podawana, pochodzi z tego samego miejsca: z destylarni w pobliżu Ahus w południowej Szwecji - rejonu od wieku znanego z wytwarzania wódki. Staranna kontrola każdej fazy produkcji gwarantuje wysoką jakość. Końcowy etap to dodanie wody, by wódka miała 40-procentową zawartość alkoholu. Woda, używana do produkcji jest też starannie testowana i czerpana z jednego źródła. Jej wysoka jakość powoduje, że jest idealna do produkcji wódki typu "premium". Rodzinę ABSOLUT tworzy gama sześciu produktów - Absolut Vodka, Absolut Peppar (1986 r.), Absolut Citron (1988 r.), Absolut Kurant (1992 r.), Absolut Mandrin (1999 r.) i Absolut Vanilia (2003). Od 1979 roku, Absolut Vodka systematycznie zwiększa swój udział we wszystkich rynkach świata. Obecnie Absolut Vodka jest trzecią marką alkoholową w segmencie premium na świecie i jest dostępna na 126 rynkach. Absolut jest współczesnym fenomenem. To jedna z sześciu najbardziej popularnych marek alkoholi na świecie. Wprowadzona na międzynarodowy rynek w 1979 roku, szybko zdobyła mocną pozycje wśród wódek wysokiej jakości. Powodzenie zyskała z dnia na dzień, choć jej początki sięgają 1879 roku, kiedy to w Szwecji po raz pierwszy sprzedano wódkę Absolut Rent Bränvin. Historia szwedzkiego alkoholu sięga XV wieku, gdy mieszkańcy tego kraju zaczęli pędzić alkohol o nazwie "bränvin", co dosłownie znaczy "palone wino". Alkohole te - wyrabiane ze zbóż lub z win importowanych - początkowo stosowano zazwyczaj jako lekarstwa lub do produkcji prochu strzelniczego. Wkrótce jednak odkryto wiele bardziej rozrywkowych zastosowań alkoholu w Szwecji. Już w XVII wieku spirytus destylowany, który dziś nosi nazwę wódki, stał się napitkiem narodowym.

Aktywne filtry

Indeks: PHA_1

Marka: Absolut

ABSOLUT BLUE 0,5L

(0)
ABSOLUT VODKA powstaje w AHUS na południu Szwecji. Wytwarzana z regionalnych składników krystalicznej wody oraz pszenicy ozimej, dzięki której możemy wyczuć charakterystyczny ziarnisty posmak.
Cena 0,00 zł
Więcej
Niedostępny

Indeks: PHA_2

Marka: Absolut

ABSOLUT BLUE 0,7L

(0)
ABSOLUT VODKA  powstaje w AHUS na południu Szwecji. Wytwarzana z regionalnych składników krystalicznej wody oraz pszenicy ozimej, dzięki której możemy wyczuć charakterystyczny ziarnisty posmak. 
Cena 0,00 zł
Więcej
Niedostępny

Indeks: PHA_5

Marka: Absolut

ABSOLUT BLUE 1,0L

(0)
ABSOLUT VODKA  powstaje w AHUS na południu Szwecji. Wytwarzana z regionalnych składników krystalicznej wody oraz pszenicy ozimej, dzięki której możemy wyczuć charakterystyczny ziarnisty posmak.
Cena 0,00 zł
Więcej
Niedostępny

Indeks: EC_192

Marka: Absolut

Absolut Elyx - limitowana edycja

(0)
Absolut Elyx to limitowana wersja marki Absolut. Jej niezwykłość polega na tym, żę do destylacji została wykorzystana dawna aparatura. Sprzęt pochodzący z 1929 roku, który został naprawiony i ponownie uruchomiony specjalnie do destylacji edycji limitowane. Swój niezwykle interesujący smak wódka ta zawdzięcza katalizatorowi wykorzystanemu przy jej...
Cena 199,00 zł
Więcej
Niedostępny