Kategorie

ZAGRANICZNA WÓDKA 

193 prod.
 • 119,00 zł W magazynie

  Cars Gold to wódka o łagodny, delikatnie dymnym zapachu, Bardzo delikatnym i gładkim smaku.

  119,00 zł
  Dostępny na stanie / realizacja 48h
 • 259,00 zł W magazynie

  Anestasia to wódka produkowana w Bend w Oregonie. Powstaje z przejrzystej wody i słodkiej, rosnącej na północno-zachodnim wybrzeżu kukurydzy.

  259,00 zł
  Dostępny na stanie / realizacja 48h
 • 329,00 zł W magazynie

  Anestasia to wódka produkowana w Bend w Oregonie. Powstaje z przejrzystej wody i słodkiej, rosnącej na północno-zachodnim wybrzeżu kukurydzy.

  329,00 zł
  Dostępny na stanie / realizacja 48h
 • 109,00 zł W magazynie

  Blue 42 wytwarzana z lokalnej pszenicy, trzykrotnie destylowana i trzykrotnie filtrowana.Wódka produkowana w Anglii. Jest łagodna i delikatna, pozbawiona typowej dla wódek ostrości, mimo podwyższonej mocy do 42%.

  109,00 zł
  Dostępny na stanie / realizacja 48h
 • 299,00 zł W magazynie

  3 Kilos jest to nieskazitelnie czysta wódka powstała z ręcznie wyselekcjonowanej pszenicy rosnącej na holenderskich polach. Dzięki pięciokrotnej destylacji  zawdzięcza swój doskonały i niecodzienny smak który jest delikatny i gładki.

  299,00 zł
  Dostępny na stanie / realizacja 48h
 • 249,00 zł W magazynie

  Jest to wyjątkowy alkohol produkcji hiszpańskiej. Do uzyskania tej wódki wykorzystuje się wina typu sherry. Istotne jest to, że dla otrzymania fantastycznego efektu wódka poddawana jest trzykrotnemu procesowi destylacji.

  249,00 zł
  Dostępny na stanie / realizacja 48h
 • 259,00 zł W magazynie

  3 Kilos Silver jest to nieskazitelnie czysta wódka która jest pięciokrotnie destylowana tworzona z buraka cukrowego. Niezwykle wykwintna i pozbawiona glutenu przez co zawdzięcza swój doskonały i niecodzienny smak który jest delikatny i gładki. 

  259,00 zł
  Dostępny na stanie / realizacja 48h
 • 314,00 zł W magazynie

  Crystal Head wódka wyróżnia się nietypowym kształtem- czaszki. Taką własnie butelkę zaprojektował John Alexander- amerykański artysta. Czaszka została wykonana w zakładach Bruni Glass w Mediolanie. Kształt tej butelki ma kojarzyć się z zagadką o kryształowych czaszkach.

  314,00 zł
  Dostępny na stanie / realizacja 48h
 • 69,00 zł W magazynie

  Cachaça AGUACANA pochodząca z Brazylii  powstaje wyłącznie z czystego soku z trzciny cukrowej ze słonecznych plantacji. Idealna do przygotowania koktajli.

  69,00 zł
  Dostępny na stanie / realizacja 48h
 • 99,00 zł W magazynie

   Russian Standard Lyubavin Edition to wódka wytwarzana według przepisu Dmitrija Mendelejewa z 1894 roku.

  99,00 zł
  Dostępny na stanie / realizacja 48h
 • 346,00 zł W magazynie

  Crystal Head wyróżnia się nietypowym kształtem- czaszki. Taką własnie butelkę zaprojektował John Alexander- amerykański artysta. Czaszka została wykonana w zakładach Bruni Glass w Mediolanie. Kształt tej butelki ma kojarzyć się z zagadką o kryształowych czaszkach. Wódka w zestawie z czterema kieliszkami

  346,00 zł
  Dostępny na stanie / realizacja 48h
 • 115,00 zł W magazynie

  Amerykańska wódka, z Teksasu, produkowana w małych partiach, w miedzianym alembiku przez Tito Beveridge, z zawodu geologa. Sześciokrotnie destylowana o mocy 40%. W smaku  wyraźna ze  słodkimi nutami owocowymi, również z  nutami limonki, mirabelki.

  115,00 zł
  Dostępny na stanie / realizacja 48h
 • 138,00 zł W magazynie

  Precious jest to wódka wytworzona z  żyta najwyższej jakości. Interesujące jest to, że poddaje się ją sześciokrotnej destylacji, a także trzykrotnemu procesowi filtracji z wykorzystaniem aktywnego węgla. Po zastosowaniu tego działania rozcieńcza się ją wspaniałą czystą wodą źródlaną, która zawiera mnóstwo składników mineralnych.

  138,00 zł
  Dostępny na stanie / realizacja 48h
 • 129,00 zł W magazynie

  Euphoria Cannabis to w 100% naturalny produkt, który powstał na bazie wyjątkowych składników. Wyrób  z dodatkiem naturalnych liści marihuany oraz nasion konopi. To wódka należąca do kategorii aromatyzowanych trunków na bazie spirytusu. Jej smak z pewnością zaskakuje, zarówno koneserów, jak i osoby poszukujące nowych doznań, związanych z degustacją trunków...

  129,00 zł
  Dostępny na stanie / realizacja 48h
 • 239,00 zł W magazynie

  Ta wyjątkowo gładka i bardzo delikatna w smaku wódka powstała z wyprodukowanych w aparacie Coffey’a destylatów kukurydzianych i jęczmiennych.

  239,00 zł
  Dostępny na stanie / realizacja 48h
 • 429,00 zł W magazynie

  Tworzona z wody pochodzącej ze stoków Monte Rosa i pszenicy rosnącej w południowo-zachodnich Alpach. Wódka Roberto Cavalli to pierwsza włoska wódka należąca do segmentu super premium. Jest ona od początku do końca produkowana we Włoszech.

  429,00 zł
  Dostępny na stanie / realizacja 48h
 • 148,00 zł W magazynie

  Purity 34 Vodka jest to szwedzka wódka klasy ultra-premium. Wytwarzana jest z organicznych zbóż - pszenicy i jęczmienia. 

  148,00 zł
  Dostępny na stanie / realizacja 48h
 • 215,00 zł W magazynie

  3 Kilos Coconut Vodka jest to nieskazitelnie czysta wódka  z dodatkiem naturalnych aromatów. Powstała z ręcznie wyselekcjonowanej pszenicy rosnącej na holenderskich polach. Dzięki pięciokrotnej destylacji  zawdzięcza swój doskonały i niecodzienny smak który jest delikatny i gładki  z dodatkiem aromatu tropikalnych kwiatów i świeżego kokosa z ciepłą...

  215,00 zł
  Dostępny na stanie / realizacja 48h
 • 76,00 zł W magazynie

  Fuckoff Black Vodka, która wyróżnia się wyjątkową cechą spośród wszystkich innych wódek na świecie: Fuck off Black Vodka to, jak sama nazwa wskazuje, dodana czarna kolorystyka! To nie zmienia smaku, ale zapewnia, że ​​Fuckoff Black Vodka jest rzeczywiście czarna! Subtelny bukiet pszenicy, który jest udoskonalany przez nutę cytrusów w tradycyjnym procesie...

  76,00 zł
  Dostępny na stanie / realizacja 48h
 • 265,00 zł W magazynie

  Roberto Cavalli jest to pierwsza włoska wódka super premium, od początku do końca realizowana we Włoszech. Wytwarzana  z pszenicy rosnącej u podnóży południowo zachodnich Alp i wody, spływającej ze stoków Monte Rosa.

  265,00 zł
  Dostępny na stanie / realizacja 48h
 • 169,00 zł W magazynie

  Ekskluzywna wódka zbożowa z przewagą pszenicy z dodatkiem słodu jęczmiennego . Pochodzi z  zachodniej Flandrii.  Trunek znajduje się w butelce stylizowanej na marmurową, która nadaje mu niezwykłego szyku. Elegancka, gładka i czysta, z doskonale ukrytym alkoholem, cechuje się łagodnym zapachem pieprzu, cytryny, wanilii i żyta.

  169,00 zł
  Dostępny na stanie / realizacja 48h

Na świecie od lat dyskutuje się o tym, w którym kraju wynaleziono wódkę najwcześniej. Polska rywalizuje w tej kwestii z Rosją, Szwecją i innymi krajami. Nieważne jednak, gdzie pojawiła się najwcześniej, pewnie jest to, że wszędzie pełniła taką samą funkcję, którą ku zdziwieniu wielu nie była ta biesiadna. Wódka pełniła bowiem funkcję medykamentu, który
zalecano na wszelakie dolegliwości. Wierzono, że ma ona niezwykłe właściwości zdrowotne, a nawet moc przedłużania życia. Dlatego bez większych obaw częstowano nią nawet dzieci i kobiety w ciąży. Jak to się stało, że wódka zaczęła być powszechnie konsumowana? Otóż w szesnastym wieku rozwój gospodarki oraz produkcji zboża spowodował, że destylowany alkohol zaczęto produkować na dużo większą skalę. Każdy kraj, używając swoich zasobów naturalnych tworzył niepowtarzalny trunek. W ten sposób Szkoci i Irlandczycy ze słodu jęczmiennego produkowali szkocką whisky, Anglicy z różnego rodzaju zbóż wytwarzali gin, Holendrzy genever, a Polacy pierwszą gorzałkę, czyli okowitę.

Najlepiej sprzedającą się wódką na świecie jest Smirnoff, którego sprzedaż w roku 2018 wyniosła 25,9 mln 9-litrowych skrzynek. Trunek powstaje ze spirytusu żytniego oraz zdemineralizowanej wody, która jest dziesięciokrotnie filtrowana i trzykrotnie destylowana. Marka powstała w 1860 roku w Moskwie, a jej twórcą był Piotr Smirnov, który założył gorzelnię zaopatrującą w alkohol m.in. cesarski dwór. Sklep Smirnova w Moskwie był uznawany za swoistą świątynię wódki. Do rewolucji październikowej był on największym producentem tego trunku w na świecie. Niestety później władza radziecka skonfiskowała majątek rodziny, a sami Smirnovowie uciekli z Rosji. W 1920 roku otworzyli zakład gorzelniczy w Stambule, a następnie we Lwowie i Paryżu. W kolejnych latach Smirnov sprzedał firmę, a dużą część produkcji przeniesiono do USA.

Wszystkie wódki Smirnoffa charakteryzują się przyjemnym dymnym posmakiem i słodyczą ziarna. Od wersji czerwonej znacznie lepsza jest czarna – Smirnoff Black lub Smirnoff 55, destylowana czterokrotnie. Najpierw trzy razy w stalowych kolumnach, później w 150-letnim miedzianym alembiku, a następnie filtrowana przez węgiel drzewny.

Drugie miejsce w światowym rankingu sprzedaży wódki zajmuje marka Absolut, należąca do francuskiego koncernu Pernod Ricard. Historia firmy jest związana z Larsem Olssonem Smithem, który w 1879 roku wynalazł proces destylacji nowego typu wódki. Produkt otrzymał nazwę: „Absolut Rent Brännvin”, co po przetłumaczeniu z języka szwedzkiego
oznacza „absolutnie czysta wódka”. Mimo, że Absolut jest obecny na całym świecie, jego każda kropla została wytworzona z użyciem składników z okolic destylarni Ahus, czyli małej średniowiecznej wioski w hrabstwie Skane.

Propozycja drnika z wódką zagraniczną

Absolut Soda

 •  40 ml porcja wódka Absolut Vodka
 • 3 porcje wody gazowanej
 • 1 plasterek limonki
 • Napełnij szklankę typu highball kostkami lodu. Dodaj wszystkie składniki. Udekoruj limonką
 • Tylko oryginalne produkty
 • Szybka realizacja rezerwacji
 • Wygodny kontakt
 • Płatności Przelewy24
Wszystkie prawa zastrzeżone: Eluxo.pl | Sklep Online | Kopiowanie treści zabronione.
Realizacja: www.selljus.pl