Indeks: LU_20

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

(3)
Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Rocznik 2022
Cena 82,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PHA_441

Soplica Staropolska

(2)
Soplica Staropolska skomponowana z wyrazistych esencji na orzechach włoskich, śliwkach i goździkach wzbogacona o polski miód. Jest to wódka luksusowa w eleganckiej karafce.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
Jack Daniel's 0,7L

Jack Daniel's 0,7L

PHA_138

Jack Daniel's jest to whiskey o charakterystycznym smaku i aromacie, słodkim i dymnym. Wykończenie utrzymane w tych samych tonach. Jack Daniel's- najpopularniejsza whiskey amerykańska, która często, mylnie nazywana jest bourbonem. Należy ona do grupy Tennessee Whiskey, które odróżniają się od bourbonu filtrowaniem przez węgiel drzewny.

119,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

Opis

Dzięki temu procesowi staje się jedwabista. Alkohol ten wytwarzany jest  w najstarszej destylarni w USA, która istnieje od 1866 roku, a stworzony został przez samego Jacka Daniela- jej założyciela. Trunek ten możemy znaleźć w wielu różnych wersjach kolekcjonerskich, których ceny sięgają nawet kilku tysięcy złotych. 

Szczegóły produktu
PHA_138

Opis

Pojemność
700 ml
Moc
40%
Region
Tennessee
Kraj
USA
Komentarze (0)
Oceń
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: TH_520

Ole Smoky Blue Flame 64% 0,5l

(1)
Ole Smoky Blue Flame jest to whiskey amerykańska, wytwarzana w 80% z kukurydzy, żyta, pszenicy, niewielkiej ilości słodu jęczmiennego oraz wody z Tennessee. Niebieska barwa tego trunku jest dowodem na bardzo wysoką jakość.
Cena 158,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: EC_2738

Woodford Reserve Double Oaked Kentucky

(0)
Woodford Reserve Double Oaked jest podwójnie beczkowany. Składa się w 72% z kukurydzy, 18% żyta i 10% słodu jęczmiennego oraz minimum 6-letnich destylatów starzonych w beczkach poddanych opiekaniu oraz wypalaniu. 
Cena 289,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: MP_247

Blanton's Straight From The Barrel 66,35%

(1)
Jest to fantastyczny bourbon, który znalazł swoje zasłużone miejsce w gronie najlepszych trunków na świecie. Niepowtarzalność Blanton's wynika z zastosowania do produkcji surowców najwyższej jakości. Jest to zacier z doskonałej kukurydzy, żyta oraz słodu jęczmiennego. 
Cena 1 499,00 zł
Więcej
Niedostępny

Indeks: CW_37

Koval Rye Whiskey

(0)
Koval Rye Whiskey to rewelacyjna, unikalna whiskey wyprodukowana przez Koval Distillery, renomowanego producenta z Chicago z austriackimi korzeniami.
Cena 289,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: MP_235

Blanton's Special Reserve

(0)
Blanton's Special Reserve jest to podstawowa wersja tej marki. Jest to idealny alkohol dla osób, które zaczynają swoją historie z Single Barrel Bourbon. Bourbon ten charakteryzuje się jasno-bursztynowym kolorem i zróżnicowanym aromatem z nutami waniliowymi, kwiatowymi, moreli oraz przypraw.
Cena 0,00 zł
Więcej
Niedostępny

Indeks: PHUD_ 6

Jack Daniels Single Barrel 100 proof 50%

(0)
Jack Daniel's Single Barrel 100 proof zawiera 50 % alkoholu, pochodzi on z jednej  specjalnie wyselekcjonowanej beczki (single barrel) dzięki temu można poczuć pełną łagodność i intensywność jej bogatego smaku. Ten łagodny, aromatyczny Tennessee Whiskey wyróżnia się aromatem dębu, karmelu z odrobiną kawy. W smaku wyczuwalne są nuty wanilii, przypraw oraz...
Cena 299,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: CD_27393

Wild Turkey 101 50,50%

(0)
Bourbon wyróżniający się wysoką jakością. Leżakuje od 6 do 8 lat i jest najlepiej sprzedającym się produktem Wild Turkey na świecie. Bogaty w aromaty wanilii, dębu, miodu, żyta oraz owoców. O zdecydowanym, charakterystycznym i wyrazistym smaku. 
Cena 138,00 zł
Więcej
Dostępny

Gold Bar Black Double Cask American Whiskey

(0)
Gold Bar Black Double Cask jest wytwarzany w sercu Zatoki San Francisco. Destylowana z dwuziarnistego zacieru składającego się z 80% kukurydzy z Teksasu i 20% żyta z Oklahomy. Następnie spędza od 3 do 6 lat w nowych beczkach z dębu amerykańskiego. Po wstępnym dojrzewaniu jest wykańczany w beczkach z francuskiego dębu, które wcześniej zawierały wino z...
Cena 339,00 zł
Więcej
Niedostępny

Indeks: CD_27393

WILD TURKEY RARE BREED

(0)
Bourbon o wyrazistym charakterze, głębokim aromacie oraz smaku. Trunek posiada oznaczenie Barrel Proof (rozlewany bezpośrednio do butelek, bez rozcieńczania wodą w celu obniżenia mocy). Daje to wrażenie spożywania trunku prosto z beczki. Mieszanka 6-, 8- i 12-letnich bourbonów.
Cena 219,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: TH_520

Ole Smoky Blue Flame 64% 0,7l

(0)
Ole Smoky Blue Flame jest to whiskey amerykańska, wytwarzana w 80% z kukurydzy, żyta, pszenicy, niewielkiej ilości słodu jęczmiennego oraz wody z Tennessee. Niebieska barwa tego trunku jest dowodem na bardzo wysoką jakość.
Cena 199,00 zł
Więcej
Niedostępny

Indeks: IF_3517

Bourbon PennyPacker

(0)
Whiskey Penny Packer to wspaniały destylat z długą historią sięgającą połowy lat 60’ XX wieku. Była to whiskey wypuszczona na eksport, głównie na rynek europejski.
Cena 79,00 zł
Więcej
Dostępny