Kategorie

Ostatnio przeglądane

Crown Royal Black w kartoniku 45% 1l

IF_327

BOURBON/ WHISKEY USA/CANADA

Nowa, solidna whisky, do perfekcji dojrzała w zwęglonych dębowych beczkach, jest efektem mistrzostwa Master Bendera Andrew Mac Kaya z Gimli Distillery. Kremowy i aksamitny smak, głębia Burbona i bogata faktura, rozgrzewająca zimne kanadyjskie wieczory, to cechy Crown Royal. 

Więcej szczegółów

Cena:388,00 zł brutto

Produkt niedostępny na stanie

 • Udostępnij:

  Opis produktu

  Kanadyjska whisky uznawana jest za trunek narodowy i różni się znacznie od innych tego typu alkoholi. Jest delikatniejsza od amerykańskich, ma nieco słabszy aromat, ale to właśnie sprawia, że jest niepowtarzalna. Jest ceniona w świecie, chociaż zdecydowanie niżej klasyfikowana od swoich odpowiedników.Produkuje się ją głównie ze spirytusów kukurydzianych, żytnich, pszenicznych i jęczmiennych. Są one mieszane ze sobą w różnych proporcjach i dodawane do spirytusu rektyfikowanego. To właśnie moment mieszania destylatów jest cechą wyróżniającą kanadyjski trunek od innych i stanowi pilnie strzeżoną tajemnicę każdego wytwórcy. W skład kanadyjskiej whisky wchodzi przeważnie 20-30 różnych spirytusów. Ważne, by każdy destylat leżakował minimum przez 3 lata w nowych beczkach z dębu amerykańskiego lub używanych wcześniej do produkcji bourbona, cherry lub winiaków. Po zmieszaniu spirytusów przelewa się je ponownie do beczek, gdzie leżakują następne 3 lata.

  Dodatkowe informacje

  Pojemność1l
  Moc45%
  KrajKanada

  Opinie produktu

  Napisz opinię

  Crown Royal Black w kartoniku 45% 1l

  Crown Royal Black w kartoniku 45% 1l

  Nowa, solidna whisky, do perfekcji dojrzała w zwęglonych dębowych beczkach, jest efektem mistrzostwa Master Bendera Andrew Mac Kaya z Gimli Distillery. Kremowy i aksamitny smak,...

  W tej samej kategorii

  • Tylko oryginalne produkty
  • Szybka realizacja rezerwacji
  • Wygodny kontakt
  • Płatności Przelewy24
  Wszystkie prawa zastrzeżone: Eluxo.pl | Sklep Online | Kopiowanie treści zabronione.
  Realizacja: www.selljus.pl