Kategorie

Ostatnio przeglądane

CROWN ROYAL 1L

IF_151

BOURBON/ WHISKEY USA/CANADA

Jest to cudowna kanadyjska whisky, która zdobyła serca amerykańskiego społeczeństwa. Swój smak zawdzięcza obecności słodowanego żyta.

Więcej szczegółów

Cena:178,00 zł brutto

Produkt niedostępny na stanie

 • Udostępnij:

  Opis produktu

  Do wytworzenia trunku wykorzystuje się blisko 50 destylatów. Proces produkcji przeprowadzany jest w trzech alembikach piwnych, a później w określonym procederze zastosowanie ma czterokolumnowy rektyfikator. Nie byłoby tego królewskiego napoju bez kukurydzy, żyta oraz słodowanej pszenicy.

  Czym urzeka ludzi na całym świecie?


  Ogromną korzyścią jest bogactwo smaku. W czasie degustacji możemy doświadczyć słodyczy i pikantności zarazem. Zaskakująca jest również obecność owocowych akcentów. Nasze kubki smakowe bez wątpienia rozpoznają pyszne morele z wyczuwalną nutą drzewną. Nie zapomniano także o zapewnieniu wyrobowi ostrości prawdziwej whisky.
  Trunek doskonale smakuje w połączeniu z kostkami lodu. Jest to także zasadniczy składnik mocnego drinku określanego mianem Canada Day.


  Crown Royal – krótka historia królewskiego alkoholu

  Ten wyjątkowy napój, który obecnie jest ulubionym produktem dawnych kowbojów, wyprodukowany został w roku 1939. Whisky skomponowana została z okazji wizyty królowej Elżbiety i króla Jerzego VI w Kanadzie. Crown Royal wytwarza przedsiębiorstwo Gimli, które w przeszłości należało do Seagram. Teraz jest częścią wielkiego koncernu Diageo. Charakterystyczna butelka, w której sprzedawany jest trunek to nawiązanie do kształtu korony.

  Dodatkowe informacje

  Pojemność1l
  Moc40%
  KrajKanada

  Opinie produktu

  Napisz opinię

  CROWN ROYAL 1L

  CROWN ROYAL 1L

  Jest to cudowna kanadyjska whisky, która zdobyła serca amerykańskiego społeczeństwa. Swój smak zawdzięcza obecności słodowanego żyta.

  W tej samej kategorii

  • Tylko oryginalne produkty
  • Szybka realizacja rezerwacji
  • Wygodny kontakt
  • Płatności Przelewy24
  Wszystkie prawa zastrzeżone: Eluxo.pl | Sklep Online | Kopiowanie treści zabronione.
  Realizacja: www.selljus.pl