Kategorie

Ostatnio przeglądane

JACK DANIEL’S GOLD NO.27

IF_01

BOURBON/ WHISKEY USA/CANADA

Jack Daniel's Gold NO. 27 jest to edycja stworzona specjalnie dla koneserów, charakteryzuje się delikatnym smakiem, który jest efektem podwójnej filtracji i dojrzewania w beczkach dwóch typów. Właśnie ze względu na to przez świetnie znaną wielbicielom Jack'a Daniel'sa siódemką, znalazła się 2. 

Więcej szczegółów

Cena:499,00 zł brutto

Dostępny na stanie / realizacja 48h

 • Udostępnij:

  Opis produktu

  Wersja ta przeznaczona jest dla wielbicieli Jack'a Daniel'sa, którzy oszukują jeszcze nieodkrytych smaków whiskey. Pierwszym etapem produkcji tego alkoholu jest filtracja, tzw. charcoal mellowing, później whiskey dojrzewa w beczkach wykonanych z białego, amerykańskiego dębu. Trzecim etapem jest próba- Master Distiller degustuje trunek i określa, czy jest wystarczająco zbalansowany. Jeżeli stwierdzi, że tak, alkohol trafia do beczek wykonanych drewna klonowego i tam dalej dojrzewa. Przed wykorzystaniem beczek  w procesie produkcji, poddawane są one intensywnemu opalaniu. Proces ten ma wpływ na słodycz whiskey, smak, kolor i aromat. Gdy Master Distiller stwierdza, że alkohol jest wystarczająco dojrzały, poddaje się go ponownej filtracji, dzięki czemu otrzymujemy wyszukaną i delikatną whiskey.

  Jack Daniel’s Gold No.27

  Dodatkowe informacje

  Pojemność0,7l
  Moc40%
  RegionTennessee
  KrajUSA

  Opinie produktu

  Napisz opinię

  JACK DANIEL’S GOLD NO.27

  JACK DANIEL’S GOLD NO.27

  Jack Daniel's Gold NO. 27 jest to edycja stworzona specjalnie dla koneserów, charakteryzuje się delikatnym smakiem, który jest efektem podwójnej filtracji i dojrzewania w beczkach...

  W tej samej kategorii

  • Tylko oryginalne produkty
  • Szybka realizacja rezerwacji
  • Wygodny kontakt
  • Płatności Przelewy24
  Wszystkie prawa zastrzeżone: Eluxo.pl | Sklep Online | Kopiowanie treści zabronione.
  Realizacja: www.selljus.pl