Kategorie

Ostatnio przeglądane

Bilet wstępu na Festiwal w dniu 27.05.2023

LFW

Lubuski Festiwal Whisky i Alkoholi Mocnych

W cenie biletu:

wstęp na teren Festiwalu,

kilkadziesiąt trunków do degustacji,

kieliszek degustacyjny 

+ bony degustacyjne o wartości 20 zł na płatne alkohole

Adres: Hotel Grape Town al. Wojska Polskiego 79, 65-762 Zielona Góra

Termin: 27.05.2023 ; 12:00 - 22:00  

Więcej szczegółów

Cena:139,00 zł brutto

Dostępny na stanie / realizacja 48h

 • Udostępnij:

  Opis produktu

  * bilet zostanie wysłany na podany adres email podczas rejestracji , w formie kodu QR , identyfikacja odbywa się tylko poprzez kod QR

  ZAKUP BILETU OZNACZA AKCEPTACJĘ REGULAMINU SPRZEDAŻY BILETÓW, RODO oraz REGULAMINU UCZESTNICTWA 

  Do pobrania poniżej :

  REGULAMIN_DLA_UCZESTNIKÓW

  REGULAMIN_SPRZEDAŻY_BILETÓW

  Lubuski Festiwal Whisky i Alkoholi Mocnych

  Propagowanie idei świadomej degustacji whisky oraz innych mocnych alkoholi może odbywać się na wiele sposobów. Trudno jednak znaleźć lepsze rozwiązanie pod względem praktykowania takich degustacji niż popularne festiwale. Wydarzenia tego typu otwierają zupełnie nowe możliwości zarówno dla samych wielbicieli szlachetnych trunków, jak i producentów takich alkoholi.

  Dlatego też z wielką przyjemnością informujemy o tym, że 27 maja 2023 roku, odbędzie się druga edycja Lubuskiego Festiwalu Whisky oraz Alkoholi Mocnych. Festiwal będzie trwać od godziny 12:00 do godziny 22:00. Jest więc to propozycja spędzenia wielu interesujących godzin w świecie wybitnych znawców oraz producentów rozmaitych trunków.

  Lokalizacja

  W przypadku takiej imprezy lokalizacja nie może być przypadkowa. Dlatego też Lubuski Festiwal Whisky i Alkoholi Mocnych odbędzie się w zielonogórskim hotelu Grape Town na powierzchni ponad 1000 metrów kwadratowych . Jeżeli ktokolwiek z Państwa odwiedzał już ten hotel, zapewne zna jego unikalny wystrój, który nawiązuje do wina i winorośli. Z tego względu sama lokalizacja imprezy zapewni odpowiedni klimat oraz atmosferę do degustacji.

  Na co mogą liczyć uczestnicy festiwalu?

  Wszyscy uczestnicy Lubuskiego Festiwalu Whisky i Alkoholi Mocnych uzyskają w cenie biletu: kieliszek degustacyjny wraz z logo festiwalu, a także sam wstęp na teren festiwalu.

  Jak sama nazwa wskazuje, ogólna tematyka tego wydarzenia będzie poświęcona degustacji whisky oraz innych alkoholi mocnych. Wśród innych trunków będzie można znaleźć między innymi: gin zagraniczny, polski rzemieślniczy gin oraz polską wódkę manufakturową. Dlatego każdy wielbiciel takich alkoholi znajdzie tutaj trunek odpowiadający jego preferencjom smakowym.

  Na terenie festiwalowego obiektu zostaną rozlokowane stoiska różnych producentów alkoholi. Pod tym kątem opisywany festiwal będzie nieco przypominać popularne targi. Tym samym uczestnicy festiwalu będą mogli łatwo przemieszczać się pomiędzy poszczególnymi stoiskami, kosztować wybranych trunków i rozmawiać z Brand Ambasadorami danych marek. Takie spotkania są rewelacyjną okazją do poszerzania swoich horyzontów oraz zdobywania nowych informacji na temat alkoholi!

  Oczywiście w trakcie festiwalu odbędą się także prelekcje w formie Masterclass. Takie panele są doskonałym źródłem merytorycznych informacji, dlatego zawsze przyciągają uwagę osób, które chcą zwiększyć swoją wiedzę dotyczącą poszczególnych trunków.
  Uczestnictwo jest dodatkowo płatne a każdy. Kto zakupi bilet, otrzyma możliwość wzięcia udziału w specjalnych degustacjach zamkniętych. Co prawda, one także odbędą się na terenie festiwalu, ale dostęp do nich będzie ograniczony. W każdej takiej degustacji weźmie udział jedynie około 20 osób. Natomiast za jej prowadzenie będzie odpowiadać brand ambasador danej marki. W trakcie opisywanej degustacji uczestnicy będą mogli skosztować kilku różnych alkoholi oraz porozmawiać z ekspertem prowadzącym panel. Co ważne, tylko w tym przypadku będą to degustacje siedzące. Jest więc to idealne rozwiązanie dla osób preferujących niespieszną degustację i powolne smakowanie trunków.

  Ponadto jako organizator festiwalu zadbamy również o stworzenie strefy „Comfort & Chill”, czyli kameralnego miejsca, w którym uczestnicy będą mogli usiąść, odpocząć i spokojnie porozmawiać lub wymienić się spostrzeżeniami na temat festiwalu.

  Druga edycja festiwalu

  Lubuski Festiwal Whisky oraz Alkoholi Mocnych będzie drugą miejscową imprezą o takim charakterze. Jako organizatorzy dołożymy wszelkich starań ku temu, aby stał się on imprezą cykliczną. Dlatego zachęcamy wszystkich pasjonatów szlachetnych alkoholi do wzięcia udziału w drugiej edycji naszego festiwalu whisky i alkoholi mocnych!

  Opinie produktu

  Napisz opinię

  Bilet wstępu na Festiwal w dniu 27.05.2023

  Bilet wstępu na Festiwal w dniu 27.05.2023

  W cenie biletu:

  wstęp na teren Festiwalu,

  kilkadziesiąt trunków do degustacji,

  kieliszek degustacyjny 

  W tej samej kategorii

  • Tylko oryginalne produkty
  • Szybka realizacja rezerwacji
  • Wygodny kontakt
  • Płatności Przelewy24
  Wszystkie prawa zastrzeżone: Eluxo.pl | Sklep Online | Kopiowanie treści zabronione.
  Realizacja: www.selljus.pl