Indeks: LU_20

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

(3)
Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Rocznik 2022
Cena 82,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PHA_441

Soplica Staropolska

(2)
Soplica Staropolska skomponowana z wyrazistych esencji na orzechach włoskich, śliwkach i goździkach wzbogacona o polski miód. Jest to wódka luksusowa w eleganckiej karafce.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
  • Niedostępny
Fever Tree Premium Ginger Beer
  • Fever Tree Premium Ginger Beer

Fever Tree Premium Ginger Beer

FT_008

Naturalnie warzone piwo imbirowe, które zawiera unikalną mieszankę najlepszych imbirów i wody źródlanej.

7,00 zł
Brutto
Ilość
Niedostępny

Opis

Fever Tree został wybrany jako nr 1. wśród najbardziej popularnych oraz najlepiej sprzedających się toników w 50 coctailbarach na świecie przez 3 lata z rzędu.

Szczegóły produktu
FT_008

Opis

Pojemność
200ml
Komentarze (0)
Oceń
8 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: FT_001

Fever Tree Refreshingly Light Indian Tonic Water

(0)
Fever Tree Refreshingly Light Indian Tonic Water łączy cytrusy, aromatyczne rośliny, wodę źródlaną i niewielką ilość cukru owocowego, aby stworzyć wyjątkowy, rześki smak zrównoważony goryczą naturalnej chininy. Jest pierwszym na świecie naturalnym, niskokalorycznym tonikiem.
Cena 8,90 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: FT_005

FEVERTREE LEMON TONIC WATER

(0)
Stworzony przez połączenie aromatycznych i soczystych cytryn, aromatów botanicznych, wody źródlanej i chininy. Posiada ostry, orzeźwiający smak, który jest doskonale zrównoważony przez naturalną gorycz chininy.
Cena 7,00 zł
Więcej
Niedostępny

Indeks: CD_82093

CRODINO NON-ALCOHOLIC APERITIF 0,4% 3x0,175

(0)
Crodino to bezalkoholowy aperitif idealny na każdą porę dnia, kiedy tylko masz chwilę i chcesz się zrelaksować. Możesz wypić go w domu, w restauracji lub tam, gdzie tylko masz ochotę. To również świetny pretekst do tego, by spędzić czas z przyjaciółmi, poznać nowych ludzi lub po prostu posłuchać muzyki i się odprężyć.
Cena 46,00 zł
Więcej
Dostępny