ZESTAWY UPOMINKOWE 2016

Informacja

Nowe produkty

ZESTAWY UPOMINKOWE 2016

Zestaw prezentowy zawierający wysokiej jakości alkohol oraz dodatki delikatesowe i wyśmienite słodycze to idealny upominek dla Państwa Kontrahentów. Zestawy komponujemy pod Państwa wytyczne, dopasowujemy je do okazji, budżetu, obdarowywanych osób ( np. dla zagranicznych współpracowników).
Na skrzynkach istnieje możliwość graweru tekstu lub logo, na butelkach personalizacja za pomocą etykiet lub blaszki z grawerem.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu tel: 792 17 08 66 lub mailowo biuro@eluxo.pl

Jest 24 produktów.

 • 115,00 zł Oczekiwanie na dostawę

  Świąteczny zestaw prezentowy w drewnianej skrzynce w kolorze naturalnym z siankiem drzewnym z wódką Pan Tadeusz i wytrawnymi dodatkami uzupełniony dekoracjami świątecznymi.

  115,00 zł
  Dodaj do rezerwacji
  Oczekiwanie na dostawę
 • 125,00 zł Oczekiwanie na dostawę

  Świąteczny zestaw prezentowy w drewnianej skrzynce w kolorze naturalnym z siankiem drzewnym z wódką Żubrówką i delikatesowymi dodatkami uzupełniony dekoracjami świątecznymi.

  125,00 zł
  Dodaj do rezerwacji
  Oczekiwanie na dostawę
 • 119,00 zł Oczekiwanie na dostawę

  Elegancki zestaw prezentowy w drewnianej skrzynce z zielonym dekorem choinki, z wódką Toruńską piernikową oraz z przetworami i słodyczami, dopełniony świątecznymi dekoracjami.

  119,00 zł
  Dodaj do rezerwacji
  Oczekiwanie na dostawę
 • 175,00 zł Oczekiwanie na dostawę

  Elegancki zestaw prezentowy w drewnianej skrzynce z zielonym dekorem choinki z likierem czekoladowo-korzennym oraz z przetworami i słodyczami, dopełniony świątecznymi dekoracjami.

  175,00 zł
  Dodaj do rezerwacji
  Oczekiwanie na dostawę