MINI BUTELECZKI

Informacja

Nowe produkty

MINI BUTELECZKI

Male buteleczki alkoholi z całego świata w pojemności głównie 50 ml.

Jest 47 produktów.

 • 59,00 zł W magazynie

  Fallen Angel to wódka brytyjska. Swoim kształtem nawiązuje do kształtu Lucyfera. Oprócz unikalnego designu, jest też niepowtarzalnie czysta, dzięki siedmiokrotnej destylacji.

  59,00 zł
  W magazynie
 • 47,00 zł W magazynie

  Ghost Gold Edition to wódka brytyjska wytwarzana w nawiedzonym składzie soli w Cambridge. Należy do alkoholi segmentu ultra premium, Produkowana jest z regionalnych buraków cukrowych.

  47,00 zł
  W magazynie
 • 47,00 zł W magazynie

  Ghost Silver Edition to wódka brytyjska wytwarzana w nawiedzonym składzie soli w Cambridge. Należy do alkoholi segmentu ultra premium, Produkowana jest z regionalnych buraków cukrowych.

  47,00 zł
  W magazynie
 • 26,00 zł W magazynie

  Jodhpur wyróżnia się orginalnym i wyrafinowanym zapachem z delikatnymi nutami jałowca,gorzkich migdałów, kolendra, jagody jałowca, korzeń lukrecji, cynamon, skórka grejpfruta i imbir. Jophur poddany jest czterokrotnie destylacji.

  26,00 zł
  W magazynie
 • 131,00 zł W magazynie

  Prezentujemy unikatowy zestaw degustacyjny. Kolekcja sześciu miniaturek (50ml) SINGLE zamknięta w drewnianym etui.

  131,00 zł
  W magazynie
 • 36,00 zł W magazynie

  Dębowa Polska w jaju to tradycyjna wódka Dębowa produkowana w oparciu o naturalne esencje roślinne i doskonały spirytus zbożowy. Edycja ta jest wersją świąteczną miniaturki wódki Dębowej w kurzym jaju.

  36,00 zł
  W magazynie
 • 51,00 zł W magazynie
  1 Recenzje

  Zestaw czterech miniaturek zamkniętych w ładnym tekturowym czarnym opakowaniu z napisami stylizowanymi na styl góralski.

  51,00 zł
  W magazynie
 • 16,00 zł W magazynie

  Zbożowa naturalna 0,5l 40%, to wyrafinowany trunek, który swój wyjątkowy smak zawdzięcza Matce Naturze. Do produkcji tej oryginalnej, manufakturowej wódki użyto starannie wyselekcjonowanego zbożowego spirytusu, w 100% wytwarzanego z polskich odmian żyta i krystalicznej, czystej wody. 

  16,00 zł
  W magazynie
 • 19,00 zł W magazynie

  BUKWICOWA NATURALNA to trunek stworzony na bazie nalewów z liści bukwicy. Wódka powstaje ze starannie wyselekcjonowanego, zbożowego spirytusu, wytwarzanego wyłącznie z polskiego żyta i własnych maceratów, stworzonych na bazie liści bukwicy. Prozdrowotne właściwości tej rośliny są znane od wieków. Roślina ta występuje dziko w otulinie Puszczy Białowieskiej.

  19,00 zł
  W magazynie
 • 19,00 zł W magazynie

  RÓŻANA NATURALNA 40% 0,5l, to rzemieślniczy trunek, produkowany na bazie nalewów z płatków róż, która dziko rośnie w nieskażonych cywilizacją otulinach Puszczy Białowieskiej. Alkohol zaliczany jest do gatunku wódek półsłodkich. Trunek powstaje ze zbożowego spirytusu, wytwarzanego z polskiego żyta  w połączeniu z krystalicznie czystą wodą.

  19,00 zł
  W magazynie
 • 19,00 zł W magazynie

  Wódka Czarny Bez Naturalna stworzona na bazie nalewów z kwiatów czarnego bzu, rosnącego w okolicach Puszczy Białowieskiej.Czarny Bez Naturalny zalicza się do wódek półsłodkich.

  19,00 zł
  W magazynie
 • 99,00 zł W magazynie

  Kultowa wódka z młodych ziemniaków, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Wyprodukowana z ziemniaków odmiany Denar. Buteleczka 50 ml.

  99,00 zł
  W magazynie
 • 22,00 zł W magazynie

  Bimber Vodka w Polsce trunek klasy ultra premium, który jest ręcznie rozlewany i poddawany starannej obróbce. Tajemnicą smaku i aromatu tej luksusowej wódki  jest wykorzystanie długotrwałego i wieloetapowego procesu destylacji neutralnego spirytusu zbożowego. Wódka ta przechodzi odpowiedni etap leżakowania, a także kontrolowanego, wyłącznie ręcznego...

  22,00 zł
  W magazynie
 • 21,00 zł W magazynie

  imber Vodka Ancient Technology Starzona w Beczce 43%, to limitowana edycja trunku o długim okresie leżakowania i odpowiednim, zgodnym z dawnymi tradycjami gorzelniczymi, procesie destylacji. Ta zbożowa wódka leżakuje w beczce dębowej, dzięki czemu nabiera odpowiedniej barwy i charakterystycznego smaku.

  21,00 zł
  W magazynie
 • 20,00 zł W magazynie

  Bimber Vodka Ancient Technology - Starzony z miodem, to połączenie długiego okresu leżakowania oraz starannie dobranej kompozycji składników. Alkohol powstaje na bazie naturalnych destylatów zbożowych, specjalnie starzonych w dębowych beczkach oraz ekologicznego miodu lipowego z polskich pasiek, z regionu Podlasia. 

  20,00 zł
  W magazynie
 • 26,00 zł W magazynie

  26,00 zł
  W magazynie
 • 14,00 zł W magazynie

  Wódka Hiszpańska żytnia trzykrotnie destylowana. Smak i aromat jest bardzo neutralny, lekko słodki.

  14,00 zł
  W magazynie
 • 26,00 zł W magazynie

  Szkocki gin, produkowany od 2014 roku w Dunnet Bay Distillers. Destylacja w małym miedzianym alembiku. Podstawowa wersja, czyli Scottish Botanicals, destylowana z dwóch gatunków jagód jałowca, kwiatów , owoców rokitnika, jarzębiny, borówki czarnej, kardamonu, nasion kolendry.

  26,00 zł
  W magazynie
 • 40,00 zł W magazynie

  Szkocki gin, produkowany od 2014 roku w Dunnet Bay Distillers. Destylacja w małym miedzianym alembiku.Gin o aromacie sosnowo-cytrusowym z nutą czarnej jagody.

  40,00 zł
  W magazynie
 • 78,00 zł W magazynie

  Elegancki koniak Chabasse V.S.O.P. Jego charakterystyczna woń kwiatów i ziół pięknie dopełni aromat cytrusów. Dalej czekać będzie długi i miękki finisz.

  78,00 zł
  W magazynie