MINI BUTELECZKI

Informacja

Nowe produkty

MINI BUTELECZKI

Male buteleczki alkoholi z całego świata w pojemności głównie 50 ml.

Jest 47 produktów.

 • 49,00 zł W magazynie

  Fallen Angel to wódka brytyjska. Swoim kształtem nawiązuje do kształtu Lucyfera. Oprócz unikalnego designu, jest też niepowtarzalnie czysta, dzięki siedmiokrotnej destylacji.

  49,00 zł
  W magazynie
 • 39,00 zł W magazynie

  Ghost Gold Edition to wódka brytyjska wytwarzana w nawiedzonym składzie soli w Cambridge. Należy do alkoholi segmentu ultra premium, Produkowana jest z regionalnych buraków cukrowych.

  39,00 zł
  W magazynie
 • 39,00 zł W magazynie

  Ghost Silver Edition to wódka brytyjska wytwarzana w nawiedzonym składzie soli w Cambridge. Należy do alkoholi segmentu ultra premium, Produkowana jest z regionalnych buraków cukrowych.

  39,00 zł
  W magazynie
 • 22,00 zł W magazynie

  Jodhpur wyróżnia się orginalnym i wyrafinowanym zapachem z delikatnymi nutami jałowca,gorzkich migdałów, kolendra, jagody jałowca, korzeń lukrecji, cynamon, skórka grejpfruta i imbir. Jophur poddany jest czterokrotnie destylacji.

  22,00 zł
  W magazynie
 • 119,00 zł W magazynie

  Prezentujemy unikatowy zestaw degustacyjny. Kolekcja sześciu miniaturek (50ml) SINGLE zamknięta w drewnianym etui.

  119,00 zł
  W magazynie
 • 30,00 zł W magazynie

  Dębowa Polska w jaju to tradycyjna wódka Dębowa produkowana w oparciu o naturalne esencje roślinne i doskonały spirytus zbożowy. Edycja ta jest wersją świąteczną miniaturki wódki Dębowej w kurzym jaju.

  30,00 zł
  W magazynie
 • 42,00 zł W magazynie
  1 Recenzje

  Zestaw czterech miniaturek zamkniętych w ładnym tekturowym czarnym opakowaniu z napisami stylizowanymi na styl góralski.

  42,00 zł
  W magazynie
 • 14,00 zł W magazynie

  Zbożowa naturalna 0,5l 40%, to wyrafinowany trunek, który swój wyjątkowy smak zawdzięcza Matce Naturze. Do produkcji tej oryginalnej, manufakturowej wódki użyto starannie wyselekcjonowanego zbożowego spirytusu, w 100% wytwarzanego z polskich odmian żyta i krystalicznej, czystej wody. 

  14,00 zł
  W magazynie
 • 15,00 zł W magazynie

  BUKWICOWA NATURALNA to trunek stworzony na bazie nalewów z liści bukwicy. Wódka powstaje ze starannie wyselekcjonowanego, zbożowego spirytusu, wytwarzanego wyłącznie z polskiego żyta i własnych maceratów, stworzonych na bazie liści bukwicy. Prozdrowotne właściwości tej rośliny są znane od wieków. Roślina ta występuje dziko w otulinie Puszczy Białowieskiej.

  15,00 zł
  W magazynie
 • 15,00 zł W magazynie

  RÓŻANA NATURALNA 40% 0,5l, to rzemieślniczy trunek, produkowany na bazie nalewów z płatków róż, która dziko rośnie w nieskażonych cywilizacją otulinach Puszczy Białowieskiej. Alkohol zaliczany jest do gatunku wódek półsłodkich. Trunek powstaje ze zbożowego spirytusu, wytwarzanego z polskiego żyta  w połączeniu z krystalicznie czystą wodą.

  15,00 zł
  W magazynie
 • 15,00 zł W magazynie

  Wódka Czarny Bez Naturalna stworzona na bazie nalewów z kwiatów czarnego bzu, rosnącego w okolicach Puszczy Białowieskiej.Czarny Bez Naturalny zalicza się do wódek półsłodkich.

  15,00 zł
  W magazynie
 • 89,00 zł W magazynie

  Kultowa wódka z młodych ziemniaków, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Wyprodukowana z ziemniaków odmiany Denar. Buteleczka 50 ml.

  89,00 zł
  W magazynie
 • 20,00 zł W magazynie

  Bimber Vodka w Polsce trunek klasy ultra premium, który jest ręcznie rozlewany i poddawany starannej obróbce. Tajemnicą smaku i aromatu tej luksusowej wódki  jest wykorzystanie długotrwałego i wieloetapowego procesu destylacji neutralnego spirytusu zbożowego. Wódka ta przechodzi odpowiedni etap leżakowania, a także kontrolowanego, wyłącznie ręcznego...

  20,00 zł
  W magazynie
 • 19,00 zł W magazynie

  imber Vodka Ancient Technology Starzona w Beczce 43%, to limitowana edycja trunku o długim okresie leżakowania i odpowiednim, zgodnym z dawnymi tradycjami gorzelniczymi, procesie destylacji. Ta zbożowa wódka leżakuje w beczce dębowej, dzięki czemu nabiera odpowiedniej barwy i charakterystycznego smaku.

  19,00 zł
  W magazynie
 • 18,00 zł W magazynie

  Bimber Vodka Ancient Technology - Starzony z miodem, to połączenie długiego okresu leżakowania oraz starannie dobranej kompozycji składników. Alkohol powstaje na bazie naturalnych destylatów zbożowych, specjalnie starzonych w dębowych beczkach oraz ekologicznego miodu lipowego z polskich pasiek, z regionu Podlasia. 

  18,00 zł
  W magazynie
 • 22,00 zł W magazynie

  22,00 zł
  W magazynie
 • 12,00 zł W magazynie

  Wódka Hiszpańska żytnia trzykrotnie destylowana. Smak i aromat jest bardzo neutralny, lekko słodki.

  12,00 zł
  W magazynie
 • 27,00 zł W magazynie

  Euphoria Cannabis Vodka to w 100% naturalny produkt, który powstał na bazie wyjątkowych składników. Wyrób  z dodatkiem naturalnych liści marihuany oraz nasion konopi. To wódka należąca do kategorii aromatyzowanych trunków na bazie spirytusu. Jej smak z pewnością zaskakuje, zarówno koneserów, jak i osoby poszukujące nowych doznań, związanych z degustacją...

  27,00 zł
  W magazynie
 • 35,00 zł W magazynie

  Alien Head-Outerspace to wódka klasy premium. Produkowana jest z kukurydzy oraz pięciokrotnej destylacji. Filtracja odbywa się przez pył z meteorytów, których wiek szacuje się na 4 miliardy lat. Charakteryzuje się gładkim, łagodnym i świeżym smakiem.

  35,00 zł
  W magazynie
 • 22,00 zł W magazynie

  Szkocki gin, produkowany od 2014 roku w Dunnet Bay Distillers. Destylacja w małym miedzianym alembiku. Podstawowa wersja, czyli Scottish Botanicals, destylowana z dwóch gatunków jagód jałowca, kwiatów , owoców rokitnika, jarzębiny, borówki czarnej, kardamonu, nasion kolendry.

  22,00 zł
  W magazynie