Dla Mężczyzny

Informacja

Nowe produkty

Jest 23 produktów.

 • 199,00 zł W magazynie

  Xellent Vodka należy do trunków luksusowych. Powstaje z wody pochodzącej z alpejskiego lodowca- Titlis. Lodowiec ten znajduje się 3000 metrów nad destylarnią w dolinie Engelberg, w której jest poddawana trzykrotnej destylacji.

  199,00 zł
  W magazynie
 • 89,00 zł W magazynie

  Russian Standard Original Hermitage Edition to wódka wytwarzana według przepisu Dmitrija Mendelejewa z 1894 roku.

  89,00 zł
  W magazynie
 • 179,00 zł W magazynie

  Beluga Hunting Berry to kombinacja wody pochodzącej ze źródeł artezyjskich, słodu, żurawiny, borówki, cynamonu, anyżu oraz kwiat lipy. Wódka ta jest lekko owocowa o  pikantno- gorzkawym smaku.

  179,00 zł
  W magazynie
 • 179,00 zł W magazynie

  Beluga Hunting Herbal to kombinacja wody pochodzącej ze źródeł artezyjskich, słodu,liści wiśni,chmielu, imbiru, dębu, kolendry i kilku innych ziół. Wódka ta jest lekko pikana gorzkawa.

  179,00 zł
  W magazynie
 • 499,00 zł W magazynie

  DEANSTON 18 Y.O. BOURBON CASK to kompozycja łącząca w sobie: najwyższej jakości lokalny jęczmień, niezwykła wodę pochodzącą z rzeki Teith, wiedzę lokalnych producentów, pierwszy raz napełniane beczki po burbonie oraz sporo czasu. Dzięki połączeniu tych wszystkich czynników otrzymujemy słodką miodowo- owocową whisky z dodatkiem jęczmienia oraz wanilii.

  499,00 zł
  W magazynie
 • 199,00 zł W magazynie

  Deanston 12 Y.O.  to whisky o zapachu marmolady pomarańczowej, płatków zbożowych i słodu.

  199,00 zł
  W magazynie
 • 145,00 zł W magazynie

  Deanston Virgin Oak to kompozycja dojrzałych, jak i młodych whisky słodowych. Dojrzewają one w dziewiczych beczkach wykonanych z amerykańskiego dębu. 

  145,00 zł
  W magazynie
 • 535,00 zł W magazynie

  Elegancko wyważony koniak, zdecydowanie przewyższający większość znamienitych XO. Tworzony jest wyłącznie z cru Grande Champagne. Barwa pełna jest miedzianych refleksów, zapach kwiatowy z  bukietem przypraw. W smaku  jest krągły,  z dominującymi nutami wanilii, kakao i świeżych owoców. Finisz długi, pełen miękkości.

  535,00 zł
  W magazynie
 • 179,00 zł W magazynie

  Meukow VSOP to koniak o niezwykłej  jedwabistości i łagodności, które są owocem starannej selekcji różnorodnych "Eaux- de- Vie".Barwa czysta, bursztynowa ze złotawymi refleksami, nuty nosa tworzą owoce, rodzynki, kandyzowane pomarańcze i młode brzoskwinie, smak rozwija się w akordy orzechowo - waniliowe, finiszując łagodnymi taninami z drapieżną nutką...

  179,00 zł
  W magazynie
 • 395,00 zł W magazynie

  Motorhead Whisky to single malt o dębowym i lekko owocowym charakterze. Kolor złoto-żółty z refleksami bursztynu. W zapachu owoce , orzechy i pikantne aromaty dębowych beczek z nutami wanilii i migdałów, cytrusów i suszonych owoców. 

  395,00 zł
  W magazynie
 • 169,00 zł W magazynie

  Jest to szwedzka wódka pochodząca z rejonu Malmkoping. W celu uzyskania wyjątkowej kompozycji smakowej stosuje się najlepszej jakości pszenicę oraz doskonałą wodę z Bergslagen. Trunek został skomponowany z okazji czterdziestolecia grupy Motorhead, tuż przed śmiercią lidera zespołu Lemmy’ego Kilmistera.

  169,00 zł
  W magazynie
 • 93,00 zł W magazynie
  2 Recenzje

  Skyy Vodka produkowana od 1992 roku przez Maurice Kanbar w Kalifornii. Amerykański biznesmen i wynalazca stworzył alkohol idealny. Dzięki najniższemu z możliwych poziomie zanieczyszczenia, jest alkoholem, który gwarantuje nam doskonałe samopoczucie następnego dnia, czyli kolokwialnie mówiąc brak kaca.

  93,00 zł
  W magazynie
 • 199,00 zł W magazynie
  1 Recenzje

  Ole Smoky Harley Davidson jest to whiskey, która leżakuje w mocno wypalanych beczkach, dzięki czemu posiada naturalną barwę whiskey oraz wyraźny dymny smak. Moc tego alkoholu- 103 proof nawiązuje do silnika Harley-Davidson- twin-cam 103.

  199,00 zł
  W magazynie
 • 199,00 zł W magazynie

  Ole Smoky Blue Flame jest to whiskey amerykańska, wytwarzana w 80% z kukurydzy, żyta, pszenicy, niewielkiej ilości słodu jęczmiennego oraz wody z Tennessee. Niebieska barwa tego trunku jest dowodem na bardzo wysoką jakość.

  199,00 zł
  W magazynie
 • 205,00 zł W magazynie

  Samogon Puszcza Bałowieska Czysty to wódka wytwarzana według receptury pochodzącej z podlaskich domów.

  205,00 zł
  W magazynie
 • 217,00 zł W magazynie

  Samogon Puszcza Białowieska Palony to trunek wytwarzany według receptury pochodzącej z Podlasia.

  217,00 zł
  W magazynie
 • 232,00 zł W magazynie

  Stolichnaya Elit Vodka to wódka segmentu premium, wytwarzana w najnowocześniejszej fabryce w Rydze. Trzykrotnie filtrowana w temperaturze minimalnej -18 stopni . Dzięki tej metodzie usunięte zostają wszystkie nieczystości.

  232,00 zł
  W magazynie
 • 999,00 zł W magazynie

  Chopin POTATO łączy w sobie drożdże, ziemniaki i wodę ze studni artezyjskiej. Składniki te są destylowane cztery razy i filtrowane pięciokrotnie, aby uzyskać zamierzony smak. Charakterystycznym aromatem tej wódki jest aromat wanilii oraz zielonego jabłka.

  999,00 zł
  W magazynie
 • 328,00 zł W magazynie

  Chopin RYE produkowany jest z krystalicznie czystej wody oraz specjalnie dobranego żyta, które nadaje wódce tak niespotykanie szlachetny charakter. Jej wykwintnym smakiem możemy się cieszyć od 1993 roku. Zestaw zawiera dodatkowo elegancki kartonik

  328,00 zł
  W magazynie
 • 232,00 zł W magazynie

  Tworzona jest z najlepszej pszenicy ozimej i szwedzkiej czystej wody źródlanej z MALMKOPING. Butelka to połączenie dziewięciu części, w całość składana jest ręcznie w Szwecji. W jej wnętrzu znajduje się metalowy pręt produkowany przez tę samą firmę, która produkuje chłodnice do samochodów Bentley. Dzięki temu po wyjęciu wódki z lodówki  utrzymuje ona...

  232,00 zł
  W magazynie