Dla Taty

Informacja

Nowe produkty

Jest 21 produktów.

 • 114,00 zł W magazynie
  1 Recenzje

  Bimber Vodka to tradycyjny polski alkohol o subtelnym smaku i zbożowy aromacie. Wytwarzana jest jak dawniej małymi partiami, a jej rozlew odbywa się tylko w sposób ręczny.

  114,00 zł
  W magazynie
 • 182,00 zł W magazynie

  Ten wspaniały trunek został wyprodukowany, w celu odnowienia wspomnień o tym, co popularne było kiedyś. Jest ona wynikiem tradycyjnej polskiej receptury. Smak zawdzięcza zastosowaniu najlepszej jakości spirytusu z polskich zbóż i doskonałej czystej wody. Podana jest także wielokrotnej destylacji oraz wydłużonemu okresowi leżakowania. Podkreślić należy...

  182,00 zł
  W magazynie
 • 174,00 zł W magazynie

  Bimber Vodka Acient Technology Starzona to wódka charakteryzująca się długim okresem leżakowania i starzeniu w dębowych beczkach. Rozlewana jest tylko sposobem ręcznym.

  174,00 zł
  W magazynie
 • 179,00 zł W magazynie

  Meukow VSOP to koniak o niezwykłej  jedwabistości i łagodności, które są owocem starannej selekcji różnorodnych "Eaux- de- Vie".Barwa czysta, bursztynowa ze złotawymi refleksami, nuty nosa tworzą owoce, rodzynki, kandyzowane pomarańcze i młode brzoskwinie, smak rozwija się w akordy orzechowo - waniliowe, finiszując łagodnymi taninami z drapieżną nutką...

  179,00 zł
  W magazynie
 • 535,00 zł W magazynie

  Elegancko wyważony koniak, zdecydowanie przewyższający większość znamienitych XO. Tworzony jest wyłącznie z cru Grande Champagne. Barwa pełna jest miedzianych refleksów, zapach kwiatowy z  bukietem przypraw. W smaku  jest krągły,  z dominującymi nutami wanilii, kakao i świeżych owoców. Finisz długi, pełen miękkości.

  535,00 zł
  W magazynie
 • 599,00 zł W magazynie

  Znany na całym świecie oryginalny francuski koniak pochodzący z destylarni założonej w 1843 r. przez Felixa Courvoisier. Produkowany jest on tradycyjną metodą podwójnej destylacji, leżakowany w beczkach z francuskiego dębu.

  599,00 zł
  W magazynie
 • 169,00 zł W magazynie

  Znany na całym świecie oryginalny francuski koniak pochodzący z destylarni założonej w 1843 r. przez Felixa Courvoisier. Wino do jego wyrobu tłoczy się wyłącznie z winogron odmiany Ugni Blanc w winnicach w samym sercu rejonu Cognac dzięki czemu posiada on denominację „Fine Champagne”.

  169,00 zł
  W magazynie
 • 107,00 zł W magazynie

  Dębowa Excellent to wódka łącząca w sobie naturalne esencje roślin i spirytus zbożowy najwyższej jakości. Wódka znajduje się w eleganckiej karafce, dołączony jest także kartonik.

  107,00 zł
  W magazynie
 • 95,00 zł W magazynie

  Szlachetny trunek, zawierający drobinki 22-karatowego złota. Likier o niepowtarzalnym, ziołowo-korzennym smaku. Receptura zawiera 20 gatunków ziół i przypraw, między innymi cynamon, anyż, kolendrę i kardamon. Dzięki temu ma tak bogaty smak i aromat, którego nie znajdziesz nigdzie indziej.

  95,00 zł
  W magazynie
 • 259,00 zł W magazynie

  Jack Daniel's Single Barrel 100 proof zawiera 50 % alkoholu, pochodzi on z jednej  specjalnie wyselekcjonowanej beczki (single barrel) dzięki temu można poczuć pełną łagodność i intensywność jej bogatego smaku. Ten łagodny, aromatyczny Tennessee Whiskey wyróżnia się aromatem dębu, karmelu z odrobiną kawy. W smaku wyczuwalne są nuty wanilii, przypraw oraz...

  259,00 zł
  W magazynie
 • 667,00 zł W magazynie

       Martell X.O. ten wyjątkowy koniak charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością        i niepowtarzalnym bukietem. Wyróżnia się tym , że wina wykorzystywane do           jego produkcji pochodzą z regionów o ściśle określonych uwarunkowaniach      klimatyczno-geologicznych. 

  667,00 zł
  W magazynie
 • 265,00 zł Oczekiwanie na dostawę

  Neft Vodka stworzona przez rosyjskich inżynierów,na cześć ogromnych złóż ropy znajdujących się na Syberii. Butelka tego trunku ma kojarzyć się z baryłką ropy.

  265,00 zł
  Dodaj do rezerwacji
  Oczekiwanie na dostawę
 • 159,00 zł W magazynie
  1 Recenzje

  Carskoje Selo Ultra Premium Vodka to wódka o delikatnym smaku. Do jej tworzenia  wykorzystywane są jedynie naturalne składniki. Powstaje ona z połączenia wody pochodzącej z jeziora Ładowskiego, miodu lipowego, wyciągu z kwitów z drzewa lipy  i  wyciągu z liści malin.

  159,00 zł
  W magazynie
 • 289,00 zł W magazynie

  Viche Pitia to wódka pochodząca z Francji, produkowana przy użyciu miedzianych alembików. Wytworzona ze spirytusu żytniego według receptury rosyjskiej z XVIII wieku.

  289,00 zł
  W magazynie
 • 189,00 zł W magazynie

  Viche Pitia to wódka pochodząca z Francji, produkowana przy użyciu miedzianych alembików. Wytworzona ze spirytusu żytniego według receptury rosyjskiej z XVIII wieku.

  189,00 zł
  W magazynie
 • 199,00 zł W magazynie

  Przyjemna kompozycja whisky zbożowej i delikatnie torfowych single maltów. To kolejny znakomity przykład niespotykanego kunsztu blendowania, w tej whisky mamy zestawienie aż kilkadziesiąt różnych destylatów.

  199,00 zł
  W magazynie
 • 120,00 zł W magazynie

  Bimber Vodka Ancient Technology- Starzona z miodem to wódka tworzona z destylatu, który poddawany jest starzeniu w dębowych beczkach i miodu lipowego. Wyczuwalna w tym trunku jest nuta lekko słodkiej wanilii oraz drewna.

  120,00 zł
  W magazynie
 • 215,00 zł W magazynie

  Zestaw z  wódkami Bimber w eleganckim opakowaniu.

  215,00 zł
  W magazynie
 • 153,00 zł W magazynie
  1 Recenzje

  Grey Goose to wódka, która baz wątpienia ma w sobie to coś. Charakteryzuje się niepowtarzalnym smakiem i aromatem, który zachwyca prawdziwych koneserów. Zdobywa wiele odznaczeń i wyróżnień. Trunek pochodzi z Cognac, niezwykle malowniczego regionu Francji.

  153,00 zł
  W magazynie
 • 499,00 zł W magazynie

  Słodki owocowo- kwiatowy aromat połączony z naturalną mocą dębiny, tworzy dystyngowaną whisky o dobrze zbudowanej strukturze. Można wyczuć aromat róża, liczi, rozmaryn, drzewo sandałowe, w smaku kandyzowana skórka pomarańczy, biała czekolada oraz finisz długi i przyjemny z nutami owoców i dębu.

  499,00 zł
  W magazynie