Walentynkowy

Informacja

Nowe produkty

Jest 9 produktów.

 • 179,00 zł W magazynie

  Odzwierciedla różnorodność i komplementarność trzech szczepów szampańskich winogron, a także bogactwo najlepszych winnic regionu, by wyłonić płynącą z tego połączenia magię najbardziej uwielbianego szampana świata. Moet&Chandon Imperial. To delikatna kompozycja z aromatem suszonych owoców i dojrzałych zbóż, polecany do deserów owocowych, doskonały z...

  179,00 zł
  W magazynie
 • 55,00 zł W magazynie

  Chopin Serce to zestaw trzech miniaturek wódki Chopin: Chopina Rye, Chopina Potato i Chopina Wheat zamkniętych w puszcze- sercu.

  55,00 zł
  W magazynie
 • 159,00 zł W magazynie

  Całoroczny zestaw prezentowy z szampanem, uzupełniony delikatesowymi dodatkami. 

  159,00 zł
  W magazynie
 • 329,00 zł W magazynie

  Całoroczny zestaw prezentowy w drewnianej skrzynce, z szampanem uzupełniony delikatesowymi dodatkami.

  329,00 zł
  W magazynie
 • 249,00 zł W magazynie
  1 Recenzje

  Moët Ice Impérial powstał, by zaoferować nowy, orzeźwiający smak szampana, zachowując jednocześnie kunszt winiarski, jaki marka Moët & Chandon celebruje od stuleci. Intensywny, owocowy i orzeźwiający to zupełnie nowe, letnie oblicze szampana.

  249,00 zł
  W magazynie
 • 519,00 zł W magazynie

  Odzwierciedla różnorodność i komplementarność trzech szczepów szampańskich winogron, a także bogactwo najlepszych winnic regionu, by wyłonić płynącą z tego połączenia magię najbardziej uwielbianego szampana świata. Moet&Chandon Imperial.  Limitowa edycja w fenomenalnej złotej butelce.

  519,00 zł
  W magazynie
 • 259,00 zł W magazynie

  Moet&Chandon Rose Imprerial to wytrawny szampan o olśniewającym, owocowym smaku i dominującym aromacie poziomek. Świetnie nadaje się do deserów i ciast.

  259,00 zł
  W magazynie
 • 218,00 zł W magazynie

  Szampan ten jest wyśmienitą mieszanką szczepów Pinot Noir, Pinot Meunier i Chardonnay, o barwie złocistej. Jest to wspaniałe wino o zapachu suszonych owoców - fig, rodzynek, moreli oraz cynamonu. Pozostawia smak migdałów i miodu. Uznawany za jednego z najdoskonalszych przedstawicieli szampanów półsłodkich ( demi sec).Bąbelki w szampanie są pełne wigoru aż...

  218,00 zł
  W magazynie
 • 56,00 zł W magazynie

  Połączenie doskonałej jakości i tradycji dwóch wyjątkowych marek – wódki Chopin i czekolady Wedel. Zestaw miniatur 2 x 50 ml likieru czekoladowego oraz 2 x 50 ml likieru czekoladowo-wiśniowego w puszce w kształcie serca.

  56,00 zł
  W magazynie