MINIATURY

Informacja

Nowe produkty

MINIATURY

Alkohole z całego świata w małej pojemności głównie 50 ml. Zdarzają się również buteleczki 20 ml, 30 ml oraz 40 ml. 

Jest 48 produktów.

 • 37,00 zł W magazynie

  Gutt Pure Vodka to mieszanka spirytusu zbożowego, ze zboża pochodzącego z najczystszego ekologicznie regionu Polski  i czystej wody. Wódka ta poddawana jest sześciokrotnej destylacji i filtracji, dzięki czemu jest tak delikatna.

  37,00 zł
  W magazynie
 • 15,00 zł W magazynie

  Prawdziwa perełka dla konesera gatunku. Bursztynowy ciepły kolor połączony z równowagą aromatu dębowo - kwiatowego, daje gwarancję wyrafinowanych bogatych doznań smakowych i zapachowych.

  15,00 zł
  W magazynie
 • 37,00 zł W magazynie

  Znakomity gin, zapach z początku nie przypominający typowych ginów, wyraziście winogronowy ale zrównoważony nutami cytrusów i kardamonu. Smak i tutaj obecne mamy nutki winogron przenikające się z świeżymi ziołami a całość daje złudzenie słodyczy. Finisz bardzo czysty i przyjemny z nutkami ziół i trawy.

  37,00 zł
  W magazynie
 • 11,00 zł W magazynie

  Podwójnie filtrowany i leżakowany w beczkach, wykonanych z białego dębu amerykańskiego, aż do uzyskania niepowtarzalnej delikatności smaku.

  11,00 zł
  W magazynie
 • 42,00 zł W magazynie

  Purity Vodka to wódka wytwarzana w zamku Ellinge w Szwecji. Produkowana jest z ozimej pszenicy i jęczmienia, które są uprawiane ekologicznie. Wódka ta jest poddawana destylacji 34 razy, dzięki czemu jest delikatna w smaku. Do procesu destylacji wykorzystywane są destylatory kolumnowe z miedzi i złota. Podczas tych zabiegów 90% trunku zostaje utracone.

  42,00 zł
  W magazynie
 • 18,00 zł W magazynie

  Wspaniałe curaçao od cenionego wszechstronnego producenta PIERRE FERRAND . Jest produkowany na bazie koniaku z pomarańczami Curacao, co daje fantastyczną głębię smaku.

  18,00 zł
  W magazynie
 • 39,00 zł W magazynie

  Old Ballantruan to whisky posiadająca kolor przypominający stare złoto. Alkohol o aromacie dymu torfowego z dodatkiem popiołu pochodzącego z luksusowego cygara. Whisky ta kojarzy się z wypastowanymi skórzanymi butami, kwiatami i owocami. W smaku odnajdziemy intensywną gorycz pochodzącą z torfu i orzechowy akcent.  Wykończenie krótkie, wyraźnie torfowe.

  39,00 zł
  W magazynie
 • 47,00 zł W magazynie

  Butelka w kształcie czaszki zaprojektowana została przez amerykańskiego artystę John'a Alexander'a a wykonana w mediolańskich zakładach Bruni Glass. Jej kształt ma nawiązywać do archeologicznej zagadki o kryształowych czaszkach.

  47,00 zł
  W magazynie
 • 58,00 zł W magazynie

  Ciemno mahoniowy likier o karmelowy zapachu z lekką nutką beczki. Smak słodki, krągły z opalaną nutką. Finisz przyjemni i długi.

  58,00 zł
  W magazynie
 • 48,00 zł W magazynie

  Laphroaig 10 Y.O. to whisky o bardzo specyficznym aromacie. Dymnym, jodynowym, torfowym z dodatkiem przypraw, lukrecji oraz odrobiny soli. Połączenie te przypomina lekko "szpitalny" aromat jodynowy. W smaku głównie wyczuwalne wodorosty z dodatkiem lodów waniliowych i aromatu apteczki.

  48,00 zł
  W magazynie
 • 59,00 zł W magazynie

  Fallen Angel to wódka brytyjska. Swoim kształtem nawiązuje do kształtu Lucyfera. Oprócz unikalnego designu, jest też niepowtarzalnie czysta, dzięki siedmiokrotnej destylacji.

  59,00 zł
  W magazynie
 • 32,00 zł W magazynie

  HYDE NO.5 1860 BURGUNDY jest to whiskey single grain, która leżakuje przez okres 6 lat w beczkach po burbonie, później przez okres kolejnych 9 miesięcy odpoczywa w beczkach po winie Burgundzkim. 

  32,00 zł
  W magazynie
 • 26,00 zł W magazynie

  Ciroc Vodka produkowana jest z winogron o przedłużonym czasie dojrzewania, wyłącznie dwóch gatunków- Mauzac Blanc oraz Ugni Blanc. Trunek ten poddawany jest pięciokrotnej destylacji dla uzyskania delikatnego smaku.

  26,00 zł
  W magazynie
 • 13,00 zł W magazynie

  13,00 zł
  W magazynie
 • 66,00 zł W magazynie

  AMBER INSIDE VODKA to pierwszy w Polsce leżakowany trunek, który jest zaliczany do klasy premium. Alkohol jest wytwarzany na bazie polskiego bursztynu i najwyższej jakości spirytusu zbożowego. Wódka leżakuje w dębowej beczce, co dodaje jej smaku, wyrazistości i niezwykłego aromatu. Trunek  serwowany jest w ekskluzywnych hotelach -  m.in. Marriocie,...

  66,00 zł
  W magazynie
 • 336,00 zł W magazynie

  Kalendarz adwentowy, dla fanów Tennessee Whiskey i nietypowych pomysłów na prezent. Zestaw zawiera 21 miniaturek i gadżety od Jack Daniel's.

  336,00 zł
  W magazynie
 • 23,00 zł W magazynie

  Catto's Blended jest to whisky o niesamowitym zapachu i delikatnym wykończeniu. Whisky charakteryzujące się piękną bursztynową barwą z miodowym odcieniem.

  23,00 zł
  W magazynie
 • 32,00 zł W magazynie

  Mieszanka rocznikowych Calvadosów, leżakowanych ponad 5 lat w dębowych beczkach. W nosie bogate i intensywne aromaty duszonych jabłek i gruszek z nutą dębiny, usta wykończone eleganckim posmakiem wanilii. Miękki, długi i kompletny finisz. Złoty Medal – Paris 2011, Złoty Medal – Paris 2006, Srebrny Medal – Paris 2004

  32,00 zł
  W magazynie
 • 53,00 zł W magazynie

  Viche Pitia Caraway to wódka delikatna powstająca w wyniku destylacji macerowanego kminku i spirytusu zbożowego. Alkohol ten jest łagodny choć na lekko pikantny finisz.

  53,00 zł
  W magazynie
 • 14,00 zł W magazynie

  Wspaniały, niepowtarzalny smak dorodnych wiśni z wyczuwalnym posmakiem pestki oraz klarowny rubinowy kolor. Nalewka ta, polecana jest przy leczeniu przeziębień, grypy, anginy i stanów gorączkowych.

  14,00 zł
  W magazynie