MINIATURY

Informacja

Nowe produkty

MINIATURY

Alkohole z całego świata w małej pojemności głównie 50 ml. Zdarzają się również buteleczki 20 ml, 30 ml oraz 40 ml. 

Jest 49 produktów.

 • 399,00 zł W magazynie

  Prezentujemy unikatowy zestaw degustacyjny. Kolekcja sześciu miniaturek (50ml) młodego ziemniaka zamknięta w drewnianym etui.

  399,00 zł
  W magazynie
 • 61,00 zł W magazynie

  Zestaw Nalewek Wawelskich 5 x 50 ml - Wiśniowa - 37%, - Cytrynowa - 40%, - Czarna Porzeczka - 30%, - Żurawinowa - 30% - Pigwowa - 30%

  61,00 zł
  W magazynie
 • 34,00 zł W magazynie

  Gutt Pepper Vodka to połączenie sześciu maceratów pieprzu pochodzącego z najdalszych części świata. Serwowana w towarzystwie potraw wydobędzie  z nich smak i przy okazji wesprze nasz układ trawienny. Najlepiej wódkę tą serwować głęboko zmrożoną.

  34,00 zł
  W magazynie
 • 34,00 zł W magazynie

  Gutt Pure Vodka to mieszanka spirytusu zbożowego, ze zboża pochodzącego z najczystszego ekologicznie regionu Polski  i czystej wody. Wódka ta poddawana jest sześciokrotnej destylacji i filtracji, dzięki czemu jest tak delikatna.

  34,00 zł
  W magazynie
 • 69,00 zł W magazynie

  Zapach unikalna kombinacja aromatów dębu, owoców suszonych, kawy, kakao, wanilii i przeolbrzymiej gamy przypraw i owoców. W smak gładki jak jedwab o teksturze bogatej i gęstej jak syrop. Finisz trwający wiele godzin i ciągle ewoluujący.

  69,00 zł
  W magazynie
 • 19,00 zł W magazynie

  Bombay Sapphire to gin, wyróżniający się subtelnym smakiem, szczególnym procesem produkcji oraz piękną, błękitną butelką. Bombay Sapphire to prawdziwie wyjątkowy gatunek, który znajdziemy w wielu stylowych barach na całym świecie.

  19,00 zł
  W magazynie
 • 34,00 zł W magazynie

  Gutt Herbal Vodka to wódka stworzona dzięki recepturze klasztornej, powstaje ona z mieszanki zawierającej ponad 30 różnych ziół. Jest to wódka o specyficznym, zrównoważonym smaku i dobroczynnych właściwościach. Idealne połączenie ziół korzeni i alkoholu.

  34,00 zł
  W magazynie
 • 14,00 zł W magazynie

  Prawdziwa perełka dla konesera gatunku. Bursztynowy ciepły kolor połączony z równowagą aromatu dębowo - kwiatowego, daje gwarancję wyrafinowanych bogatych doznań smakowych i zapachowych.

  14,00 zł
  W magazynie
 • 34,00 zł W magazynie

  Znakomity gin, zapach z początku nie przypominający typowych ginów, wyraziście winogronowy ale zrównoważony nutami cytrusów i kardamonu. Smak i tutaj obecne mamy nutki winogron przenikające się z świeżymi ziołami a całość daje złudzenie słodyczy. Finisz bardzo czysty i przyjemny z nutkami ziół i trawy.

  34,00 zł
  W magazynie
 • 10,00 zł W magazynie

  Podwójnie filtrowany i leżakowany w beczkach, wykonanych z białego dębu amerykańskiego, aż do uzyskania niepowtarzalnej delikatności smaku.

  10,00 zł
  W magazynie
 • 38,00 zł W magazynie

  Purity Vodka to wódka wytwarzana w zamku Ellinge w Szwecji. Produkowana jest z ozimej pszenicy i jęczmienia, które są uprawiane ekologicznie. Wódka ta jest poddawana destylacji 34 razy, dzięki czemu jest delikatna w smaku. Do procesu destylacji wykorzystywane są destylatory kolumnowe z miedzi i złota. Podczas tych zabiegów 90% trunku zostaje utracone.

  38,00 zł
  W magazynie
 • 16,00 zł W magazynie

  Wspaniałe curaçao od cenionego wszechstronnego producenta PIERRE FERRAND . Jest produkowany na bazie koniaku z pomarańczami Curacao, co daje fantastyczną głębię smaku.

  16,00 zł
  W magazynie
 • 35,00 zł W magazynie

  Old Ballantruan to whisky posiadająca kolor przypominający stare złoto. Alkohol o aromacie dymu torfowego z dodatkiem popiołu pochodzącego z luksusowego cygara. Whisky ta kojarzy się z wypastowanymi skórzanymi butami, kwiatami i owocami. W smaku odnajdziemy intensywną gorycz pochodzącą z torfu i orzechowy akcent.  Wykończenie krótkie, wyraźnie torfowe.

  35,00 zł
  W magazynie
 • 39,00 zł W magazynie

  Butelka w kształcie czaszki zaprojektowana została przez amerykańskiego artystę John'a Alexander'a a wykonana w mediolańskich zakładach Bruni Glass. Jej kształt ma nawiązywać do archeologicznej zagadki o kryształowych czaszkach.

  39,00 zł
  W magazynie
 • 53,00 zł W magazynie

  Ciemno mahoniowy likier o karmelowy zapachu z lekką nutką beczki. Smak słodki, krągły z opalaną nutką. Finisz przyjemni i długi.

  53,00 zł
  W magazynie
 • 44,00 zł W magazynie

  Laphroaig 10 Y.O. to whisky o bardzo specyficznym aromacie. Dymnym, jodynowym, torfowym z dodatkiem przypraw, lukrecji oraz odrobiny soli. Połączenie te przypomina lekko "szpitalny" aromat jodynowy. W smaku głównie wyczuwalne wodorosty z dodatkiem lodów waniliowych i aromatu apteczki.

  44,00 zł
  W magazynie
 • 49,00 zł W magazynie

  Fallen Angel to wódka brytyjska. Swoim kształtem nawiązuje do kształtu Lucyfera. Oprócz unikalnego designu, jest też niepowtarzalnie czysta, dzięki siedmiokrotnej destylacji.

  49,00 zł
  W magazynie
 • 29,00 zł W magazynie

  HYDE NO.5 1860 BURGUNDY jest to whiskey single grain, która leżakuje przez okres 6 lat w beczkach po burbonie, później przez okres kolejnych 9 miesięcy odpoczywa w beczkach po winie Burgundzkim. 

  29,00 zł
  W magazynie
 • 18,00 zł W magazynie

  Intensywna barwa, zapach dojrzałego owocu zerwanego z drzewa. Pełny, dojrzały bukiet wędzonych śliwek z szlachetnym rodzajem owocem tarniny.Posiada właściwości lecznicze.

  18,00 zł
  W magazynie
 • 24,00 zł W magazynie

  Ciroc Vodka produkowana jest z winogron o przedłużonym czasie dojrzewania, wyłącznie dwóch gatunków- Mauzac Blanc oraz Ugni Blanc. Trunek ten poddawany jest pięciokrotnej destylacji dla uzyskania delikatnego smaku.

  24,00 zł
  W magazynie