WHISKY SZKOCKA BLENDED

Informacja

Nowe produkty

WHISKY SZKOCKA BLENDED

Blended whisky, inaczej whisky mieszana to połączenie odmiany (bądź odmian) whisky Single Malt i przynajmniej jednej odmiany whisky zbożowej (grain). Obecność lepszych jakościowo Single Malt nie przekracza 50%, zazwyczaj utrzymuje się na poziomie 30%. Czasami na etykiecie producent podaje wiek whisky typu Blended, oznacza to, że tyle leżakował najmłodszy składnik.

Jest 110 produktów.

 • 149,00 zł W magazynie

  Mitchell's Glengyle Blended jest to whisky składająca się w 40% z single maltów, takich jak Longrow, Springbank oraz Kilkerran. Whisky ta posiada jasno-słomkową barwę oraz lekki, słodki aromat kojarzący się z zapachem charakterystycznym dla cukierni. Po chwili wyraźne staja się aromaty dojrzałych owoców i marcepanu. Smak delikatny z odrobiną dymu.

  149,00 zł
  W magazynie
 • 26,00 zł W magazynie

  Ballantine's Finest jest to połączenie ponad 40 najlepszych szkockich whisky. Ta doskonała kompozycja charakteryzuje się delikatnym smakiem z wyczuwalnym wrzosowym miodem, wanilią, jabłkami i mleczną czekoladą. 

  26,00 zł
  W magazynie
 • 69,00 zł W magazynie

  Ballantine's Brasil jesto to niespotykana jak dotąd kompozycja, whisky ta swój wyjątkowy smak zawdzięcza macerowanej skórce limonki brazylijskiej, która znajduje się w beczkach, w których leżakuje właśnie ten trunek.

  69,00 zł
  W magazynie
 • 79,00 zł W magazynie

  Ballantine's Hard Fired jest to whisky poddawana niezwykłemu i rzadko spotykanemu procesowi, podwójnego wypalania beczek. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania whisky nabiera nut wanilii, dymu oraz przypraw, staje się gładka i idealnie zrównoważona.

  79,00 zł
  W magazynie
 • 125,00 zł W magazynie

  Chivas Regal 12 YO to znakomita szkocka whisky blended, która charakteryzuje się delikatnym zapachem.

  125,00 zł
  W magazynie
 • 179,00 zł W magazynie

  Chivas Regal 12 YO to znakomita szkocka whisky blended, która charakteryzuje się delikatnym zapachem.

  179,00 zł
  W magazynie
 • 67,00 zł W magazynie

  Highland Queen jest to delikatna whisky o charakterystycznym zapachu ananasa z dodatkiem przypraw korzennych i imbiru.Wykończenie z wyraźnym akcentem orzechów włoskich.

  67,00 zł
  W magazynie
 • 482,00 zł W magazynie

  Chivas Revolve jest to limitowana edycja Chivas 17 YO  w rozpoznawalnej okrągłej butelce w kolorze czarnym. Jest to łagodna whisky z regionu Speyside o niezwykłym zapachu. W smaku gładka z akcentem karmelu i miodu, wykończenie długie.

  482,00 zł
  W magazynie
 • 129,00 zł W magazynie

  Blairmhor Blended Mat 8 YO jest to połączenie około 20 single malt produkowanych głównie w regionie Speyside i Highlands. Whisky ta destylowana jest w miedzianych alembikach i posiada bardzo interesujący, zróżnicowany smak zielonego jabłka, cytrusów, wanilii, słodu i karmelu.

  129,00 zł
  W magazynie
 • 154,00 zł W magazynie

  Famous Grouse Mellow Gold jest to whisky o mocniejszym smaku niż tradycyjna wersja tej marki. Dojrzewa ona jak wszystkie whisky Faomus Grouse w beczkach po sherry i burbonie. Jej sekret to dłuższe leżakowanie w beczkach po sherry.  

  154,00 zł
  W magazynie
 • 525,00 zł W magazynie

  Famous Grouse jest to połączenie najlepszych whisky słodowych, np. Highland Park, Macallan i doskonałych, delikatnych whisky zbożowych. Dzięki takiej kompozycji whisky jest jedwabista oraz delikatna w smaku, w którym wyczujemy biszkopty, karmel, trawę, lukrecję i korzenie.

  525,00 zł
  W magazynie
 • 425,00 zł W magazynie

  Famous Grouse 16 YO jest to połączenie ośmiu whisky, które poddawane są procesowi dojrzewania w beczkach po amerykańskim burbonie i hiszpańskiej sherry. 

  425,00 zł
  W magazynie
 • 135,00 zł W magazynie

  Antiquary 12YO jest to kompozycja 30 specjalnie dobranych whisky zbożowych i słodowych pochodzących głównie z regionu Speyside. Alkohol ten wyróżnia się wysoką zawartością whisky słodowych w porównaniu do zbożowych- 55% do 45%. Jest to doskonałe połączenie cytrusów, toffee oraz dymu torfowego.

  135,00 zł
  W magazynie
 • 499,00 zł W magazynie

  Antiquary 21 YO jest to whisky należąca do grupy luksusowych, składa się z destylatów, które dojrzewają w beczkach wykonanych z dębu przez okres co najmniej 21 lat. Jest to idealnie skomponowany alkohol,w którym wyczujemy zapach mniszka lekarskiego, wrzosu oraz czarnej porzeczki, aromaty torfu, cytrusów oraz słodu i smak toffee oraz miodu. Wykończenie...

  499,00 zł
  W magazynie
 • 188,00 zł W magazynie

  Famous Grouse The Naked Grouse jest to whisky stworzone ze starannie skomponowanych kombinacji. Tradycyjnie, tak jak wszystkie produkty tej marki, tak i ta whisky dojrzewa w beczkach po sherry.  Składowe tego alkoholu to Macallan i Highland Park.

  188,00 zł
  W magazynie
 • 1 837,00 zł W magazynie

     Stratheden Vintage jest to limitowana edycja 1000 egzemplarzy. Whisky ta jest kompozycją starannie wybranych single maltów, które dojrzewały przez okres od 25 do 35 lat. Alkohol ten wyróżnia się złota barwą, w pierwszej chwili zapach skóry i ciasta z maderą oraz gruszki zamienia się w toffee i słodkawy tytoń.                  Smak słodkawo-pieprzny z...

  1 837,00 zł
  W magazynie
 • 249,00 zł W magazynie

  Johnnie Walker Green Label jest to połączenie specjalnie wyselekcjonowanych whisky, które dojrzewają przez okres co najmniej 15 lat.

  249,00 zł
  W magazynie
 • 727,00 zł W magazynie

  Chivas Ultis zotał stworzony przez aktualnego Master Blendera- Colina Scotta dla uczczenia pracy pięciu Master Blenderów- Charles'a Howarda, Allana Baillie'a, Jimmiego Langa, Charles'a Juliana oraz Colina Scotat. Jest to połączenie ulubionych whisky single malt każdego z nich.

  727,00 zł
  W magazynie
 • 2 229,00 zł W magazynie

  Chivas 18 Pininfarina jest efektem pracy dwóch wybitnych marek- Chivas oraz Pininfarina- włoskiego biura projektowego, które ma na swoim koncie projekty Ferrari i Maserati. Marki te dzięki trzyletniej współpracy stworzyły niesamowity produkt, upamiętniając najważniejsze dla nich wartości, styl, rzemiosło oraz tradycję.

  2 229,00 zł
  W magazynie
 • 13 499,00 zł W magazynie

  Chivas Regal The Icon jest to whisky Chivas Regal w najlepszej z możliwych wersji. Jest to kompozycja zapomnianych jednak wyjątkowych blendów dzięki, którym whisky nabiera niepowtarzalnego charakteru, łagodnego posmaku oraz wykończenia, które na długo zostanie w pamięci.

  13 499,00 zł
  W magazynie