BOURBON/ WHISKEY USA/CANADA

Informacja

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

Nowy Mellow Corn Kentucky Straight Corn Whiskey Zobacz większe

BOURBON/ WHISKEY USA/CANADA

vi_48

Mellow Corn Kentucky Straight Corn Whiskey

Cena: 103,00 zł

Mellow Corn Kentucky Straight Corn Whiskey, to 50%, amerykański trunek o niezwykłym bukiecie smaków i cudownych, niepowtarzalnych aromatów. Alkohol ten jest wspaniałą whiskey, ponieważ swój oryginalny zapach i wyrafinowany smak zawdzięcza starannie wybranej, dojrzewającej w słońcu kukurydzy, która pochodzi wyłącznie z ekologicznych terenów rolniczych w Kentucky oraz z innych stanów w USA.

Więcej szczegółów

Ocena produktu

Udostępnij

Opis

Pojemność 700ml
Moc 50%

Więcej informacji

Alkohol przelewany jest w małych partiach do efektownie wyglądających butelek o smukłym kształcie, wykonanych z doskonałej jakości szkła.

Nota degustacyjna Mellow Corn Kentucky Straight Corn Whiskey  

• barwa: blado złota,  

• zapach: kuszący aromat prażonej kukurydzy, a także połączenia jabłek i cynamonu w towarzystwie egzotycznej wanilii. Wszystko okadzone odrobiną dymu. 

• smak: dość ciężki, mocny, dynamicznie rozchodzi się w kilka nut. Można wyróżnić takie profile smakowe, jak dąb, pieprz, cynamon oraz słodką wanilię,  

• finisz: wyrwany, ale nie przytłaczający z lekkim i subtelnym posmakiem palonego, dojrzałego dębu.   

Historia powstania marki Mellow Corn Kentucky Straight Corn Whiskey:

Mellow Corn Kentucky Straight Corn Whiskey, to doskonałej jakości trunek, którego prekursorką i bliską kuzynką jest American Straight Corn Whiskey. Oryginalny i akceptowalny skład musi zawierać minimum 81% kukurydzy i być pozbawiony sztucznych dodatków. Zdaniem Jima Murray ‘a – znawcy mocnych alkoholi, Mellow Corn Kentucky Straight Corn Whiskey, to majstersztyk wśród trunków, którym można delektować się przez cały rok.  

Opinie

Produkty powiązane