BOURBON/ WHISKEY USA/CANADA

Informacja

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

Nowy Parker`s Heritage 11th Edition 11 YO Single Barrel Bourbon 11Th Edition Zobacz większe

BOURBON/ WHISKEY USA/CANADA

VI_50

Parker`s Heritage 11th Edition 11 YO Single Barrel Bourbon 11Th Edition

Cena: 1 617,00 zł

Parker`s Heritage 11th Edition 11 YO Single Barrel Bourbon 11Th Edition, to mocny trunek, który jest zaliczany do klasy markowych, amerykańskich whiskey. Wyrób składa się z 78% kukurydzy, 12% słodu jęczmiennego i 10% żyta. Alkohol jest wytwarzany wyłącznie na bazie najwyższej jakości składników i krystalicznie czystej wody.

Więcej szczegółów

Ocena produktu

Udostępnij

Opis

Pojemność 700ml
Moc 61%

Więcej informacji

Każda sprzedana butelka z tej kolekcji zasila subkonto, założone na badania medyczne w kierunku stwardnienia zanikowego bocznego.

Nota degustacyjna Parker`s Heritage 11th Edition 11 YO Single Barrel Bourbon 11Th Edition  

  • barwa: ciemno miedziana,  

  • zapach: duża ilość cygara, a także karmelu, połączonego z małą ilością rodzynek w czekoladzie. W dalszej kolejności można wyczuć zapach starej biblioteki,

  • smak: bardzo oleista konsystencja. Silna dominacja posmaku suszonego tytoniu cygara z Nikaragui, które potem ewoluuje w kajmak z cynamonem. W otoczeniu pojawia się również ciekawa, słodka nuta bakalii i aromatyczna, jednak dość gorzka skórka z pomarańczy

  • finisz: długi, zrównoważony, aromat palonego dębu, który po zmieszaniu z wodą przekształca się w świeżą dębinę. 

Historia powstania marki Parker`s Heritage 11th Edition 11 YO Single Barrel Bourbon 11Th Edition

  • Parker`s Heritage 11th Edition 11 YO Single Barrel Bourbon 11Th Edition produkowana jest w starej destylarni, której początki sięgają połowy XVIII wieku. Parker's Heritage Collection, to seria limitowanych whiskey, będących hołdem dla Mastera of Distillery - Parkera Beama (stryjecznego wnuka Jim Beama, z okazji 50- lecia jego pracy. Whiskey ta zdobyła na San Francisco World Spirits Competition podwójne złoto.

Opinie