LIKIER

Informacja

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

AGWA - likier z liści koki + 2 kieliszki AGWA BOMB Zobacz większe

LIKIER

H_01

AGWA - likier z liści koki + 2 kieliszki AGWA BOMB

Cena: 137,00 zł

Jest to wyjątkowej jakości likier ziołowy przygotowany na bazie ekstraktu z liści koki. Niepowtarzalność zyskuje również dzięki mieszance trzydziestu sześciu ziół. Trunek zawiera między innymi guaranę, zieloną herbatę, czy też wyciąg z żeń-szenia. Alkohol poddawany jest trzykrotnemu procesowi destylacji.

dwa kieliszki gratis

Więcej szczegółów

Udostępnij

Więcej informacji

Jakie wrażenia pojawiają się podczas degustacji?

Zawartość określonych składników sprawia, że produkt wyróżnia się właściwościami pobudzającym. Aromat jest niezwykle bogaty. W nozdrzach można dostrzec akcenty ziół, nuty tytoniu, liścia laurowego, a także eukaliptusa. Smak przyciąga słodyczą. Kubki rozpieszczane są również przez obecną czekoladę oraz pomarańczę. Finish jest mocno pieprzny, jednakże szybko znika i pozostawia długi słodki posmak.

Propozycja orzeźwiającego drinka AGWA BOMB

Do przygotowania tego połączenia wystarczy wziąć trunek Agwa oraz napój energetyczny.Likier nalewamy do pierwszej części kieliszka, następnie uzupełniamy napojem energetycznym, tak by otrzymać dwa kolory w kieliszku. Teraz należy wypić drinka na raz.

Składniki, które stanowią o wyjątkowości

Liście koki

W krajach Ameryki Południowej – zwłaszcza Boliwii – liście koki wykorzystywane są do sporządzania herbaty. Boliwijscy rolnicy godzinami żują zielone liście, zamiast popularnej na całym świecie gumy do żucia. Wymiar ds. Przestępczości i Sprawiedliwości Światowej Organizacji Zdrowia ONZ zapewnia, że wszystkie badania prowadzone nad liśćmi koki dowodzą, iż ich użytkownicy nie wykazują klasycznych objawów uzależnienia typowych dla kokainy.

Guarana

Guarana jest wyciągiem z nasion amazońskiego pnącza Paullina Cupana. W Ameryce Południowej wykorzystywana jest przez Indian, którzy rozgniatając guaranę razem z nasionami, mąką z manioku i wodą robią z niej pastę. Pasta jest rolowana do cylindrów, zasuszana, a następnie ścierana. Wiórki rozpuszcza się w gorącej wodzie, uzyskując w ten sposób napar zawierający około 5 % kofeiny. Kofeina ma stymulujący wpływ na centralny układ nerwowy, serce, naczynia krwionośne i nerki. Swoim działaniem zmniejsza zmęczenie, zwiększa aktywność zmysłów oraz poprawia koncentrację. U niektórych osób może niestety wywołać negatywne skutki m.in.: nerwowość lub bezsenność.

Żeń Szeń

Pochodzący z Chin żeń szeń otrzymywany jest z korzenia rośliny. Traktowany jako bardzo aromatyczny afrodyzjak o słodkawym posmaku.

Pojemność: 0,7l
Moc: 30%

Opinie