MINIATURY

Informacja

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

Nowy Amber Inside Vodka 40% 100ml Zobacz większe

MINIATURY

Amber Inside Vodka 40% 100ml

Cena: 55,00 zł

AMBER INSIDE VODKA to pierwszy w Polsce leżakowany trunek, który jest zaliczany do klasy premium. Alkohol jest wytwarzany na bazie polskiego bursztynu i najwyższej jakości spirytusu zbożowego. Wódka leżakuje w dębowej beczce, co dodaje jej smaku, wyrazistości i niezwykłego aromatu. Trunek  serwowany jest w ekskluzywnych hotelach -  m.in. Marriocie, Bristolu, Holiday Inn czy hotelach sieci Accor.

Więcej szczegółów

Ocena produktu

Udostępnij

Więcej informacji

Nota degustacyjna AMBER INSIDE VODKA 40% 0,7L

 • barwa: jasno bursztynowa,

 •   zapach: połączenie zboża i nut bursztynowych,
 •    smak: łagodny, aksamitny smak,
 • finisz: wytrawny, aromat słonecznego bursztynu.

  Historia powstania marki AMBER INSIDE VODKA 40% 0,7L

 • AMBER INSIDE VODKA produkowana jest w starej gorzelni z 1822 roku. W każdej butelce znajduje się naturalny bursztyn. Wódka zdobyła wyróżnienie, w postaci Certyfikatu Dobry Produkt, za rok 2015 w kategorii Produkt Wysokiej Jakości, przyznawane przez Polską Organizację Handlu i Dystrybucji. Bursztyny w butelkach mają Certyfikat Oryginalności i Pochodzenia wydany przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Bursztynników z Gdańska.

Pomysł na drinka: Bursztynowy drink  

 • cukier trzcinowy,
 • 30 ml AMBER INSIDE VODKA - mocno schłodzona.
  Schłodzony alkohol  ostrożnie wlać do niskiej szklanki, w której znajduje się  1 – 2 łyżki cukru trzcinowego. Nie mieszać drinka. Do przyrządzonego napoju alkoholowego można dodać kostki lodu. Brzegi szklanek można ozdobić posypką z cukru trzcinowego lub plasterkiem dowolnie wybranego owocu cytrusowego.

Opinie

Produkty powiązane