Kategorie

Informacja

Nowe produkty

Nowe produkty

 • 55,00 zł W magazynie
  Nowy

  Prezentujemy Państwu wysokiej jakości wódkę w połączeniu z zaskakującym opakowaniem, jakim jest świąteczna niebieska bombka. Wewnątrz kryje się trunek wytworzony z bardzo dobrej jakości spirytusu żytniego.

  55,00 zł
  W magazynie
 • 55,00 zł W magazynie
  Nowy

  Prezentujemy Państwu wysokiej jakości wódkę w połączeniu z zaskakującym opakowaniem, jakim jest świąteczna zielona bombka. Wewnątrz kryje się trunek wytworzony z bardzo dobrej jakości spirytusu żytniego.

  55,00 zł
  W magazynie
 • 55,00 zł W magazynie
  Nowy

  Prezentujemy Państwu wysokiej jakości wódkę w połączeniu z zaskakującym opakowaniem, jakim jest świąteczna czerwona bombka. Wewnątrz kryje się trunek wytworzony z bardzo dobrej jakości spirytusu żytniego.

  55,00 zł
  W magazynie
 • 30,00 zł W magazynie
  Nowy

  Idealna skrzynka upominkowa na dwie butelki wina, ekologiczne i eleganckie opakowanie wykonane z drewna sosnowego. Wypełniona siankiem drzewnym w kolorze naturalnym.  Wymiary wewnętrzne/zewnętrzne Wysokość 35,0 / 37,0 cmSzerokość 19,0 / 21,0 cmGłębokość 10,0 / 11,0 cm

  30,00 zł
  W magazynie
 • 40,00 zł W magazynie
  Nowy

  Idealna skrzynka upominkowa na trzy butelki wina, ekologiczne i eleganckie opakowanie wykonane z drewna sosnowego. Wypełniona siankiem drzewnym w kolorze naturalnym. Wymiary wewnętrzne/zewnętrzne Wysokość 35,0 / 37,0 cmSzerokość 29,0 / 31, 0 cmGłębokość 10,0 / 11,0 cm

  40,00 zł
  W magazynie
 • 89,00 zł W magazynie
  Nowy

  Intrygujące butelki wódek Casino skrywają w sobie delikatny, a zarazem wyrafinowany polski trunek.

  89,00 zł
  W magazynie
 • 52,00 zł W magazynie
  Nowy

  Świetlisty, blado-słomkowy kolor oraz trwałe drobne bąbelki. Przyjemny owocowy aromat z nutami jabłek, gruszek, owoców cytrusowych i migdałów. Wyczuwalne nuty miodu I chleba tostowego. Przyjemne, dobrze zbudowane o lekkiej kwasowości.

  52,00 zł
  W magazynie
 • 43,00 zł W magazynie
  Nowy

  Blado-słomkowy kolor oraz trwałe bąbelki. Przyjemny owocowy aromat z nutami jabłek, gruszek,cytryn oraz ananasa. Świeże, dobrze zrównoważone o lekkiej kwasowości.

  43,00 zł
  W magazynie
 • 91,00 zł W magazynie
  Nowy

  lasyczna szkocka whisky Single Malt o aromatach karmelu i wanilii w połączeniu z wyraźnym torfowym i dymnym bukietem. W ustach mieszanka nuty owocowej, cynamonu, wanilii, torfu i beczki dębowej. Zakończona długim finiszem.

  91,00 zł
  W magazynie
 • 49,00 zł W magazynie
  Nowy

  Clansman to serce i dusza Szkocji. Mieszanka naszych najlepszych zbożowych i słodowych whisky starzona w dębowych beczkach aż do osiągnięcia doskonałości. Ta delikatna i łatwa w piciu whisky posiada nuty słodkich owoców i wanilii.

  49,00 zł
  W magazynie
 • 59,00 zł W magazynie
  Nowy

  Starzona w najlepszych dębowych beczkach. Unikalny blend zbóż i słodu daje w efekcie nadzwyczaj delikatną whisky. W końcówce wyczuwalne nuty torfu. W ustach przepełniona owocami cytrusowymi i toffi.

  59,00 zł
  W magazynie
 • 53,00 zł W magazynie
  Nowy

  To Prosecco wyprodukowane jest ze starannie selekcjonowanych gron pochodzących tylko z jednego rocznika (z włoskiego: millesimato) i przy użyciu specjalnej, innowacyjnej metody. Polega ona na kilkukrotnym schładzaniu do temperatury 0 stopni najpierw winogron, a później również moszczu i wina.

  53,00 zł
  W magazynie
 • 33,00 zł W magazynie
  Nowy

  Intensywny rubinowy kolor z odcieniami fioletu. Przenikliwie owocowy złożony aromat winogron. W smaku okrągłe, harmonijne i owocowe z przyjemną słodką końcówką.

  33,00 zł
  W magazynie
 • 33,00 zł W magazynie
  Nowy

  Intensywny różowy kolor. Wspaniały aromat owoców z nutą fiołków.W smaku okrągłe, łagodne z przyjemną, słodką i bardzo owocową końcówką.

  33,00 zł
  W magazynie
 • 76,00 zł W magazynie
  Nowy

  Kolor słomkowo - żółty. Kaskada drobnych długotrwałych bąbelków. Bardzo obfity aromat dojrzałych owoców takich jak gruszka, żółte jabłko i melon.Przyjemnie cierpki smak, rześki i owocowy. Znakomita równowaga, satysfakcjonujące lekko mineralne wykończenie.

  76,00 zł
  W magazynie
 • 220,00 zł W magazynie
  Nowy

  Mnóstwo drobnych pęcherzyków. Kolor jasny słomkowy z nutą bursztynu. Rześkie, wiosenne zapachy z odrobiną miodu.W ustach bukiet dojrzałych owoców – zwłaszcza cytrusowych ale też zielone jabłko, dojrzała gruszka, migdały. Lekkie, świeże wykończenie. Minimum 3 lata starzenia w piwnicach

  220,00 zł
  W magazynie
 • 272,00 zł W magazynie
  Nowy

  Piękny różowy kolor poprzez większy udział Pinot Noir. Mnóstwo drobnych bąbelków. Zapach truskawek i żurawiny. Bardzo elegancki smak – na podniebieniu truskawka polna, czerwona porzeczka, nuty kwiatowe a w końcówce odrobina cytryny. Minimum 3 lata starzenia w piwnicach.

  272,00 zł
  W magazynie
 • 192,00 zł W magazynie
  Nowy

  Limitowana edycja Hennessy Very Special, stworzona we współpracy z argentyńsko-hiszpańskim artystą Felipe Pantone'm

  192,00 zł
  W magazynie
 • 169,00 zł W magazynie
  Nowy

  Limitowana edycja Hennessy Very Special, stworzona we współpracy ze street art'owym artystą Vhils'em.

  169,00 zł
  W magazynie
 • 135,00 zł W magazynie
  Nowy

  Gorzki likier MAMONT BLOOD narodził się w Karelii - krainie nieskażonej cywilizacją,posiadającej unikalny mikroklimat. Wszystkie składniki pochodzą wyłącznie z Karelii, a soki z dzikich jagód kareliańskich tłoczone są na zimno. Alkohol destylowany jest tylko i wyłącznie z lokalnych zbóż.

  135,00 zł
  W magazynie