Informacja

Nowe produkty

Nowe produkty

 • 349,00 zł W magazynie
  Nowy

   Smak whisky z czterech różnych rodzajów beczek. Beczki z dębu europejskiego i amerykańskiego pozostawiają zapachy cytrusów i wanilii i zapewniają dobrą złożoność. 

  349,00 zł
  W magazynie
 • 556,00 zł W magazynie
  Nowy

  Lumina powstaje z whisky dojrzewającej w beczkach z dębu europejskiego i amerykańskiego sezonowanych sherry, a także z hogsheadów. Podczas gdy sherry dobrze się prezentuje, jest to znacznie bardziej waniliowy i skupiony na toffi.

  556,00 zł
  W magazynie
 • 929,00 zł W magazynie
  Nowy

  Terra to złożona whisky o charakterystycznym smaku toffi, suszonych owoców i bogatych, drzewnych przypraw. Starzona wyłącznie w beczkach po sherry pierwszego napełnienia.

  929,00 zł
  W magazynie
 • 4 830,00 zł W magazynie
  Nowy

  Piękna, niezwykle limitowana edycja Macallana wydana do sprzedaży detalicznej, Oscuro jest produkowana z whisky z 1987 i 1997 roku i jest bardzo bogata.

  4 830,00 zł
  W magazynie
 • 1 361,00 zł W magazynie
  Nowy

  W Macallan's Quest Collection znajduje się Enigma. Enigma leżakuje w beczkach po Sherry Seasons z dębu europejskiego. Jak można sobie wyobrazić, te beczki przekazały bogaty, słodki, pachnący sherry single malt Speyside.

  1 361,00 zł
  W magazynie
 • 349,00 zł W magazynie
  Nowy

  Limitowana edycja whisky produkowanej w Szwecji przez destylarnię Mackmyra, dojrzewała w beczkach po Bourbonie i sherry, finiszowana w beczkach po słodkim winie wiśniowym.

  349,00 zł
  W magazynie
 • 365,00 zł W magazynie
  Nowy

  Limitowana edycja kolekcjonerska z 2018 roku w ceramicznej butelce

  365,00 zł
  W magazynie
 • 69,00 zł W magazynie
  Nowy

  Fuckoff Black Vodka, która wyróżnia się wyjątkową cechą spośród wszystkich innych wódek na świecie: Fuck off Black Vodka to, jak sama nazwa wskazuje, dodana czarna kolorystyka! To nie zmienia smaku, ale zapewnia, że ​​Fuckoff Black Vodka jest rzeczywiście czarna! Subtelny bukiet pszenicy, który jest udoskonalany przez nutę cytrusów w tradycyjnym procesie...

  69,00 zł
  W magazynie
 • 95,00 zł W magazynie
  Nowy

  Pyszny wariant klasycznego likieru whisky Bailey's Irish Cream o smaku kawy. 

  95,00 zł
  W magazynie
 • 0,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  Nowy

  Ekskluzywny komplet karafka + 6 sztuk szklanek wykonany z wysokiej jakości crystalite. karafka wysokośc 27 cm szklanki: wysokość 9,5 cm średnica 9 cm

  0,00 zł
  Dodaj do rezerwacji
  Oczekiwanie na dostawę
 • 9,00 zł W magazynie
  Nowy

  Bell's jest to szkocka whisky będąca mieszanką trzech słodów zbóż pochodzących z regionó Highland, Islands i Lowlands z Blair Athol. 

  9,00 zł
  W magazynie
 • 19,90 zł W magazynie
  Nowy

  Przechowywana w beczkach po sherry  Aquavit zyskuje swój nieodparty, delikatny akcent subtelnie słodkich niuansów wanilii i lekkiego, wędzonego drewna. Równoważonym smakiem, który charakteryzuje się zwłaszcza lekkimi cytrusami i intensywniejszymi nutami kminku. 

  19,90 zł
  W magazynie
 • 31,00 zł W magazynie
  Nowy

  Klasyczna baza jałowca, piękne nuty czerwonych jagód, wykwintne rośliny, w tym lukrecja, malina, jeżyna.Delikatny i miękki na języku ze słodkimi nutami. Aromatyczne wykończenie ze słodkimi końcówkami.

  31,00 zł
  W magazynie
 • 198,00 zł W magazynie
  Nowy

  St-germain elderflower liqueur ma wyraźne aromaty czarnego bzu i liczi, z bardziej subtelnymi nutami gruszki i guawy; na podniebieniu jest soczysty i słodki, z nutami kwiatów i owoców tropikalnych, które utrzymują się w długim i eleganckim wykończeniu.

  198,00 zł
  W magazynie
 • 99,00 zł W magazynie
  Nowy

   Torf, bardzo subtelny, doskonale wtapia się w bogactwo całości. Jego smak jest wyraźny, bogaty i bardzo delikatnie wędzony, z wielką mocą na finiszu.

  99,00 zł
  W magazynie
 • 169,00 zł W magazynie
  Nowy

  Royal Dragon Chocolate to półsłodki, równie zrównoważony smak kakao i kawy z nutami owocowymi i karmelowymi. Świetnie nadaje się do słodkich koktajli!

  169,00 zł
  W magazynie
 • 109,00 zł W magazynie
  Nowy

  Doskonale zrównoważony Gin o delikatnym, owocowym smaku i trwałym smaku cytrusowo-malinowym. Doskonałe maliny znalezione w Szkocji uzupełniają się kolorami jałowca i mają delikatną słodycz tego ginu. Ten niezwykle wszechstronny Gin może być wspaniale połączony z tonikiem, jak również idealną częścią współczesnych koktajli na każdą porę roku i okazję.

  109,00 zł
  W magazynie
 • 159,00 zł W magazynie
  Nowy

  Rum wytwarzany częściowo z melasy i częściowo z pędów trzciny cukrowej z dodatkiem naturalnych przypraw i dojrzałych owoców z Mauritiusu. Są one następnie poddawane starzeniu przez 2 miesiące w małych beczkach z wiśni afrykańskich. Ze względu na niewielki rozmiar tych beczek, uzyskuje się bardzo wyraźny smak i aromat wiśni bez żadnych barwników i aromatów.

  159,00 zł
  W magazynie
 • 105,00 zł W magazynie
  Nowy

  Wódka Whitley Neill Blood Orange łączy sycylijskie pomarańcze, kiwi z przyprawami. Rezultatem jest smakowita i ziemista, owocowa wódka, którą można spożywać samodzielnie lub w koktajlach.

  105,00 zł
  W magazynie
 • 199,00 zł W magazynie
  Nowy

  Przyjemna kompozycja whisky zbożowej i delikatnie torfowych single maltów. To kolejny znakomity przykład niespotykanego kunsztu blendowania, w tej whisky mamy zestawienie aż kilkadziesiąt różnych destylatów.

  199,00 zł
  W magazynie