Kategorie

Informacja

Nowe produkty

Nowe produkty

 • 418,00 zł W magazynie
  Nowy

  Hampden jest znany z produkcji niezwykle estrowych rumów, które powstają w wyniku dzikiej fermentacji, podczas produkcji nie dodaje się cukru. Rum dojrzewa w tropikach. 

  418,00 zł
  W magazynie
 • 219,00 zł W magazynie
  Nowy

  Navy Island Rum XO Reserve to niewielka partia rumu powstała z różnych destylatów pochodzących z Jamajki. Użyte rumy pochodzą z trzech destylarni: Hampden, Worthy Park i Monymusk. Cała kompozycja jest stosunkowo ciężka i intensywna. 

  219,00 zł
  W magazynie
 • 293,00 zł W magazynie
  Nowy

  Pod względem smaku i aromatu rum Navy Island Navy Strength Jamaica Rum ma wiele do zaoferowania. Odsłania pikantne i słodkie nuty z nutą owocową.

  293,00 zł
  W magazynie
 • 295,00 zł W magazynie
  Nowy

  Jegermeister Manifest to pierwszy w swojej historii trunek klasy superpremium wypuszczony z tej fabryki. Od oryginalnego „Jägera” Manifest różni się kilkoma rzeczami – do klasycznych 56 ziół i przypraw dodano kilka nowych, a półtoraroczny proces macerowania składników w spirytusie wydłużono o dodatkowe 12 miesięcy. Najlepiej podawać go mocno zmrożonego,...

  295,00 zł
  W magazynie
 • 359,00 zł W magazynie
  Nowy

   Specjalna limitowana edycja Jacka Daniela wyprodukowana z okazji 120. rocznicy otwarcia White Rabbit Saloon, baru znajdującego się niegdyś w Lynchburgu, należącego do pewnego pana Jacka Daniela. Jest butelkowany z wyższą siłą niż Old No.7 - 43% ABV.

  359,00 zł
  W magazynie