SZAMPAN

Informacja

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

Krug Grand Cuvee 750 ml  w kartoniku Zobacz większe

SZAMPAN

Krug Grand Cuvee 750 ml w kartoniku

Cena: 899,00 zł

Do produkcji tego niezwykłego trunku używa się 50 rodzajów wina, tworzonego z 3 rodzajów winogron z 6 do 10 różnych roczników. Krug jako jedyny wśród największych domów szampańskich dokonuje procesu fermentacji win w małych dębowych beczkach. Dzięki tej tradycyjnej metodzie szampan Krug uzyskuje wyjątkową długowieczność.

Więcej szczegółów

Ocena produktu

Udostępnij

Więcej informacji

Do produkcji szampanów Krug wykorzystywane są ręcznie zbierane winogrona poddawane surowej selekcji. Do produkcji tego niezwykłego trunku używa się 50 rodzajów wina, tworzonego z 3 rodzajów winogron z 6 do 10 różnych roczników. Krug jako jedyny wśród największych domów szampańskich dokonuje procesu fermentacji win w małych dębowych beczkach. Dzięki tej tradycyjnej metodzie szampan Krug uzyskuje wyjątkową długowieczność.

Jak mówią znawcy szampana: „Nigdy nie zapomnisz pierwszego razu, kiedy kosztowałeś szampana Krug”. Jego degustacja to niekończąca się niespodzianka – jest intensywny i ekscytujący, dlatego ciągle wybierany przez krytyków oraz znawców najlepszych win i wyrafinowanych koneserów. Charakteryzuje go aromat dojrzałych owoców z miodową nutą, produkowany jest z gron: Pinot Noir, Chardonnay i Pinot Meunier, ma doskonale zrównoważony smak. Idealny jako aperitif a także towarzysz wykwintnych dań z owoców morza i skorupiaków.

Pojemność: 750 ml

Opinie