WHISKY REGION SPEYSIDE

Informacja

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

Nowy Benromach 1975 49,9% Zobacz większe

WHISKY REGION SPEYSIDE

AK_008

Benromach 1975 49,9%

Cena: 6 830,00 zł

Wspaniały alkohol, którego produkcja została ponownie uruchomiona po przejęciu starej destylarni przez Benromach Distillery. Marka stawiła czoła wielu wyzwaniom i stworzyła doskonały trunek. Ta whisky, oferowana przez nasz sklep internetowy, jest prawdziwą gratką dla każdego konesera ceniącego stosunkowo długi finisz w tym trunku, a także wspaniały, oryginalny smak tego ekskluzywnego alkoholu.

Więcej szczegółów

Ocena produktu

Udostępnij

Opis

Pojemność 0,7l
Moc 49,9%

Więcej informacji

Nota degustacyjna Benromach 1975 49,9%

  • barwa: bursztynowa,
  • zapach: cudowny aromat owocowy, w którym pojawia się gruszka, imbir oraz lekka nuta konfitury morelowej. Mieszanka ta idealnie współgra ze sobą, tworząc jedną, spójną całość,
  • smak: urzekający swoim owocowym, a jednocześnie dość pikantnym posmakiem, który zachwyca nawet najbardziej wyrafinowanych koneserów. Tak oryginalny smak whisky, to kompozycja godna polecenia na długie, zimowe wieczory oraz letnie przyjęcia, organizowane w ogrodzie,
  • finisz: dość długi, wyrafinowany i zrównoważony, w którym pojawia się silny akcent nuty owocowej zestawionej z egzotycznymi przyprawami. Wszystko to wspaniale koresponduje z odrobiną słodyczy.

Historia powstania marki Benromach 1975 49,9%

Benromach 1975 49,9%, to historyczna edycja trunku, który pochodzi z innej epoki. Alkohol dojrzewał w napełnionej beczce, wykonanej z amerykańskiego dębu typu hoghsead. To whisky, której degustacja przywodzi na myśl klimat ubiegłego wieku, a także przypomina najlepsze czasy dla producentów tego szlachetnego trunku. Proponowana przez nas whisky z regionu Speyside jest rewelacyjnym alkoholem.

Opinie

Produkty powiązane