WHISKY RESZTA ŚWIATA

Informacja

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

Nowy Penderyn Myth 41% 0,7 L Zobacz większe

WHISKY RESZTA ŚWIATA

AK_014

Penderyn Myth 41% 0,7 L

Cena: 199,00 zł

Penderyn Myth 41% 0,7 L, to wyrafinowany alkohol, stanowiący propozycję walijskiej destylarni whisky, która zaczęła swoją produkcję w 2000 roku. To debiut tej destylarni, który odniósł wyjątkowy sukces. 

Więcej szczegółów

Ocena produktu

Udostępnij

Opis

Pojemność 0,7l
Moc 41%

Więcej informacji

Nota degustacyjna Panderyn Myth 41% 0,7 L

  • barwa: bursztynowa,
  • zapach: lekko słodkawy z nutami floralnymi w towarzystwie jabłoni, wanilii oraz wiórek kokosowych. W tle pojawiają się ślady siana i strużyn ołówkowych,
  • smak: łagodny zrównoważony, ale wzbudzający zainteresowanie. Zastosowano tutaj połączenie wanilii i cynamonu z cierpkością grejpfruta oraz słodyczą marakui. Wszystko to wspaniale otula biała czekolada, praliny i odrobina świeżo skoszonego siana,
  • finisz: dość długi, owocowy, ale nieprzytłaczający, w którym jabłko, pomarańcz i delikatne nuty korzenne tworzą wyjątkową mieszankę.

Historia powstania marki Panderyn Myth 41% 0,7 L

Panderyn Myth 41% 0,7 L, to alkohol, który został włączony do oferty produktowej z serii Dragon Rage, składającej się z trzech whisky, butelkowanych bez konkretnego określenia wieku. Seria ta jest bardzo charakterystyczna, gdyż wyróżnia ją narodowy symbol Walii - czerwony smok. To pomysł europejskich dystrybutorów tej marki. Oferowany przez nas alkohol jest mieszanką destylatów odpowiednio starzony w beczkach po bourbonie i czerwonym winie. Proponowana whisky ma zawartość alkoholu 41%. Jej elegancka szaro-czerwona etykieta z wizerunkiem ziejącego ogniem smoka, z pewnością zainteresuje koneserów luksusowych trunków.

Opinie

Produkty powiązane