WHISKY SZKOCKA BLENDED

Informacja

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

 WEMYSS MALTS Treacle Chest First-Fill Sherry Cask Highland Blended Malt Zobacz większe

WHISKY SZKOCKA BLENDED

VI_8

WEMYSS MALTS Treacle Chest First-Fill Sherry Cask Highland Blended Malt

Cena: 239,00 zł

WEMYSS MALTS Treacle Chest First-Fill Sherry Cask Highland Blended Malt, to doskonałej jakości, oryginalny alkohol, wytwarzany w znanej destylarni. Whisky ta zainteresuje osoby poszukujące oryginalnego smaku, ale i wyrafinowanego oraz jedynego w swoim rodzaju zapachu. Wszystko to zostało zamknięte w pięknej, szklanej butelce. Alkohol o mocy 46%.

Więcej szczegółów

Ocena produktu

Udostępnij

Opis

Pojemność 700ml
Moc 46%

Więcej informacji

Nota degustacyjna WEMYSS MALTS Treacle Chest First-Fill Sherry Cask Highland Blended Malt  

  • zapach: nuty batoników granola, które zawierają w sobie słodkie rodzynki, syrop klonowy, skórkę pomarańczową czy palony karmel. Dodatkowo pojawiają się subtelne, ale wyraźne nuty skóry cielęcej,
  • smak: potężna ilość słodyczy, która wynika z posmaku cukierków karmelowych i towarzystwa gorzkiej czekolady. Wszystko to zastaje uzupełnione o cudowne, ciemne owoce, suszone morele czy orzechy laskowe. Ponadto, wyczuć można wspaniałe akcenty przypraw – pikantnego pieprzu, cynamonu, a także imbiru. W finale zjawiają się ołówkowe wiórki i żywica. 
  • finisz: długi, subtelny, ale wyraźny. Pojawiają się nuty karmelowe i cudowny, słodki posmak.  
  • barwa: bursztynowa

Historia powstania marki WEMYSS MALTS Treacle Chest First-Fill Sherry Cask Highland Blended Malt

WEMYSS MALTS Treacle Chest First-Fill Sherry Cask Highland Blended Malt, to cudowna, słodowa whisky w wersji „malt". Pochodzi ona z dwóch, nieznanych szerszej grupie degustatorów i miłośników whisky, destylarni z regionu Highland. Alkohol po zmieszaniu przez 365 dni leżakuje w beczkach z dębu europejskiego, w którym niegdyś znajdowała się hiszpańska sherry.


Opinie

Produkty powiązane