WHISKY SZKOCKA SINGLE MALT

Informacja

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

Nowy Glengoyne Cask Strength Batch 7 Single Malt Scotch Whisky Zobacz większe

WHISKY SZKOCKA SINGLE MALT

VI_37

Glengoyne Cask Strength Batch 7 Single Malt Scotch Whisky

Cena: 307,00 zł

Glengoyne Cask Strength Batch 7 Single Malt Scotch Whisky, to doskonały, 7- letni trunek, który zachwyca swoim smakiem i aromatem. Whisky ta nie została poddana filtracji i dojrzewała w beczkach po sherry, wykonanych z europejskiej dębiny. Alkohol cechuje wyjątkowy bogaty i intensywny smak oraz aromat.

Więcej szczegółów

Ocena produktu

Udostępnij

Opis

Pojemność 700ml
Moc 58,9%

Więcej informacji

Nota degustacyjna Glengoyne Cask Strength Batch 7 Single Malt Scotch Whisky

  •  barwa: odcień starego złota z widocznymi refleksami bursztynu,  
  •  zapach: przeważająca ilość aromatu maślanych ciastek z dodatkiem owsa, która koresponduje z nutami czerwonego pieprzu. Mocne akcenty suszu jabłkowo- gruszkowego z nutą miodu.
  • smak: upajający smak pieczonego jabłecznika z kruszonką lub gruszkami z miodem, cynamonem, dodatkiem gałki muszkatołowej. Wszystko to przełamano subtelnymi nutami białej czekolady. Słodkość jabłecznika/ gruszkowca z kruszonką odpowiednio zbalansowano tutaj wytrwanym posmakiem prażonych migdałów i cierpkością suszonych, czerwonych owoców.
  •  finisz: Intensywny i długi, który otwiera się świeżą dębiną, przechodzi w smak suszonych bananów, a następnie zamyka się połączeniem skórki z pomarańczy oraz owsianych ciastek z dodatkiem masła.

Historia powstania marki Glengoyne Cask Strength Batch 7 Single Malt Scotch

Whisky Glengoyne Cask Strength Batch 7 Single Malt Scotch Whisky, to trunek przygotowywany w wyselekcjonowanych partiach, poddanych kontroli jakości na każdym etapie produkcyjnym. To doskonała whisky, której produkcją może poszczycić się destylarnia Glengoyne, słynąca z tworzenia wyjątkowych trunków.

Opinie

Produkty powiązane