WHISKY SZKOCKA SINGLE MALT

Informacja

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

Nowy Kingsbarns Dream to Dram Lowland Single Malt Scotch Whisky Zobacz większe

WHISKY SZKOCKA SINGLE MALT

VI_41

Kingsbarns Dream to Dram Lowland Single Malt Scotch Whisky

Cena: 223,00 zł

Kingsbarns Dream to Dram Lowland Single Malt Scotch Whisky, to oryginalna, 3 – letnia whisky o wyjątkowym bukiecie smaków i aromatów. Produkt powstał na bazie sprawdzonych receptur oraz przy wykorzystaniu krystalicznie czystej, przepływającej przez region Lowland. Whisky tej marki łączy w sobie 4 żywioły – ziemię, ogień, wodę i powietrze.

Więcej szczegółów

Ocena produktu

Udostępnij

Opis

Pojemność 700ml
Moc 46%

Więcej informacji

Nota degustacyjna Kingsbarns Dream to Dram Lowland Single Malt Scotch Whisky

  • barwa: jasno słomkowy,   
  • zapach: mocny, oszałamiający akcent kwiatów polnych w połączeniu z nutami świeżej wanilii oraz słodkich lodów śmietankowych,
  • smak: cudowny posmak budyniu waniliowego z nutami kwiatów wiosennych. Dodatkowo pojawia się ziele angielskie, gorzka skórka pomarańczy oraz subtelność kokosu,
  • finisz: średni, ale dość dobrze wyczuwalny, nawet dla początkujących degustatorów. Bardzo ciekawie skomponowane nuty brązowego cukru z akcentem korzennych przypraw i towarzystwem świeżej wanilii.

Historia powstania marki Kingsbarns Dream to Dram Lowland Single Malt Scotch Whisky

Dream to Dram, to wyjątkowy, doskonały trunek, który jest sygnowany nazwą producenta Wemyss. To destylarnia o bogatej tradycji i wielu sukcesach w tworzeniu wyśmienitej whisky. Ta odsłona, to alkohol pojawiający się w regularnej, stałej sprzedaży, który leżakuje w przeważającym czasie w beczkach po bourbonie 1-fill oraz starannie wyselekcjonowanych beczkach po winie bordeaux.


Opinie

Produkty powiązane