WHISKY SZKOCKA SINGLE MALT

Informacja

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

Nowy Macleod’s Highland Single Malt Scotch Whisky Zobacz większe

WHISKY SZKOCKA SINGLE MALT

VI_47

Macleod’s Highland Single Malt Scotch Whisky

Cena: 149,00 zł

Macleod’s Highland Single Malt Scotch Whisky, to wspaniały trunek z regionu Highland w Szkocji. To alkohol, który jest połączeniem doskonałej jakości suszu, krystalicznie czystej wody oraz odpowiedniego procesu leżakowania. To whisky produkowane wyłącznie według sprawdzonych receptur.

Więcej szczegółów

Ocena produktu

Udostępnij

Opis

Pojemność 700ml
Moc 40%

Więcej informacji

Wyrób stanowi poniekąd wizytówkę regionu Hihgland, ponieważ smakuje, jak tradycyjny alkohol z tamtych stron. To doskonała propozycja dla osób, które dopiero teraz zaczynają swoją przygodę z degustacją markowej whisky. ”

Nota degustacyjna Macleod’s Highland Single Malt Scotch Whisky
   

• barwa: stare złoto z widocznymi refleksami bursztynu,   
 • zapach: moc słodu jęczmiennego, który przełamuje pełna gama wytrawnych nut owoców czerwonych. Na końcu pojawia się subtelny aromat dymu wędzarniczego,
 • smak: łagodny, na wstępie pojawia się słodki tost z masłem orzechowym, pieczone jabłko z cynamonem oraz nuty czerwonych kulek pieprzu. Końcówka to aromat starych mebli dębowych.
 • finisz: średni, ale doskonałe skomponowany. Wyraźnie można wyczuć w nim angielski krem, suszone rodzynki, a także przyprawy korzenne, nuty pieprzowe. Wszystko to zostaje okraszone upajającą węch nutą podpalonej dębiny.

Historia powstania marki Macleod’s Highland Single Malt Scotch Whisky

Macleod’s Highland Single Malt Scotch Whisky, to wyrób, który odzwierciedla pełne bogactwo smaków whisky z regionu Highland. John Glass Malt Master Ian Macleod- zdołał skomponować whisky idealnie łączące w sobie aromaty charakterystyczne dla trunku serwowanego w szkockich pubach.

Opinie

Produkty powiązane