WHISKY

Informacja

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

GLENDRONACH 1993 Vintage Zobacz większe

WHISKY

GLENDRONACH 1993 Vintage

Cena: 1 418,00 zł

Glendronach Master Vintage 1993 składa się z beczek z sherry Oloroso i Pedro Ximenez wypełnionych wyłącznie w 1993 roku. 

Więcej szczegółów

Ocena produktu

Udostępnij

Więcej informacji

Rachel Barrie, master blender Glendronach, powiedziała o wydaniu: „Ćwierć wieku powoli dojrzewa w naszych słynnych andaluzyjskich beczkach, The Glendronach Master Vintage 1993 w wieku 25 lat rozwinął głębokie warstwy głębi i złożoności, co prowadzi do wyjątkowo długiej, zmysłowe i niezapomniane wykończenie. 

Na  nosie: kuszące nuty rodzynek, porzeczek, mandarynek, skórki cytryny i ciemnej czekolady. Tuż za nimi znajdują się nuty cynamonu, ananasa, jagód, niektórych przypraw, zielonych ziół i lekkiej nuty mentolowej. Nuty lawendowe i gruszki zaczynają się pojawiać, a następnie słodycze, lukrecja i orzechowy aromat. Uzupełnieniem nosa są nuty fiołków parmeńskich, starej skóry, kremowej nuty i aromatów tropikalnej natury. Na podniebieniu:te nuty rodzynek i gruszek są prezentami, obok kawy, orzechów włoskich, mandarynek i woskowej nuty. Te pikantne cynamonowe nuty są również obecne, a także te pikantne i kremowe smaki, z nutą toffi. Zaczynają się pojawiać nuty kruchego, anyżu gwiazdkowatego, zielonych nut zielnych i starej skóry. Podniebienie podniebienia to nuty cukierków, gorzkiej czekolady, ziemistej nuty i trufli. Wykończenie: jest długa, woskowa i słodki, z ociąganie wyciszony przyprawy, orzechy włoskie i dąb.

Opinie