ZAGRANICZNA WÓDKA

Informacja

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

STUMBRAS CENTENARY 0,5l Zobacz większe

ZAGRANICZNA WÓDKA

STUMBRAS CENTENARY 0,7l

Cena: 49,00 zł

Wódka STUMBRAS CENTENARY powstała z okazji uczczenia setnej rocznicy gorzelni STUMBRAS. Jest ucieleśnieniem doświadczenia i wiedzy ekspertów gorzelni STUMBRAS przekazywanych z pokolenia na pokolenie.

Więcej szczegółów

Ocena produktu

Udostępnij

Więcej informacji

Każdy etap produkcji jest dokładnie sprawdzany, aby zapewnić najwyższą jakość. Wódka STUMBRAS CENTENARY jest produkowana według klasycznej receptury, a krystaliczną przejrzystość i niepowtarzalny smak zawdzięcza wielokrotnej filtracji przez węgiel drzewny z brzozy w połączeniu z najbardziej zaawansowanymi technologiami gorzelni STUMBRAS. Kłos pszenżyta, który uosabia jej ducha, znajduje się wewnątrz każdej butelki STUMBRAS CENTENARY.
Wyselekcjonowane źdźbła pszenżyta przycinane ręcznie we właściwym czasie i o odpowiedniej długości są przechowywane w specjalnych podziemiach przez cztery tygodnie, aby stały się neutralne i nie dodawały zapachu ani koloru do wódki. Warto dodać, że pszenżyto do STUMBRAS CENTENARY pochodzi z ekologicznych gospodarstw rolnych położonych nad Niemnem w sercu zielonej Litwy.

Pojemność: 0,7l 

Moc: 40% 

Opinie