ZAGRANICZNA WÓDKA

Informacja

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

Fuckoff black Vodka Zobacz większe

ZAGRANICZNA WÓDKA

IF_778

Fuckoff black Vodka

Cena: 69,00 zł

Fuckoff Black Vodka, która wyróżnia się wyjątkową cechą spośród wszystkich innych wódek na świecie: Fuck off Black Vodka to, jak sama nazwa wskazuje, dodana czarna kolorystyka! To nie zmienia smaku, ale zapewnia, że ​​Fuckoff Black Vodka jest rzeczywiście czarna! Subtelny bukiet pszenicy, który jest udoskonalany przez nutę cytrusów w tradycyjnym procesie produkcji.

Więcej szczegółów

Ocena produktu

Udostępnij

Więcej informacji

Fuckoff Black Vodka jest częścią prowokacyjnej linii produktów Manhattan Spirits, stworzonej specjalnie dla branży cateringowej i uzupełnionej przez szereg innych „fuck off” alkoholi w ciągu ostatnich pięciu lat od założenia firmy.

Wszystko zaczęło się od założenia Manhattan Spirits w 1994 r. I rejestracji marki Fuck off w kwietniu 2008 r. Przez Mike'a Erensa i Markusa Pestnera w ich rodzinnym mieście Sinzig, około 30 km na północny zachód od Koblencji nad Renem. Jako prawdziwi Rhinelanders, założyciele firmy chcieli oferować alkohole, które spodobały się młodym i hałaśliwym odbiorcom na specjalne okazje, takie jak karnawał lub sylwester. Dzisiejsza siedziba firmy to Remagen, zaledwie kilka kilometrów na północ od Sinzig.

Opinie