ZESTAWY CAŁOROCZNE

Informacja

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

ZESTAWY CAŁOROCZNE

ZC19_01

Zestaw upominkowy z czerwonym winem

Cena: 159,00 zł

Całoroczny zestaw prezentowy w drewnianej skrzynce, z czerwonym wytrawnym winem włoskim, uzupełniony delikatesowymi dodatkami.

Więcej szczegółów

Ocena produktu

Udostępnij

Więcej informacji

Zestaw prezentowy zawierający wysokiej jakości alkohol oraz dodatki delikatesowe to idealny upominek dla Państwa Kontrahentów. Zestawy komponujemy pod Państwa wytyczne, dopasowujemy się do okazji, budżetu, obdarowywanych osób ( np. dla zagranicznych współpracowników).

Na skrzynkach istnieje możliwość graweru tekstu lub logo, na butelkach personalizacja za pomocą etykiet lub blaszki z grawerem.

 

Zestaw zawiera:

Włoskie, wytrawne wino MASSERIE CIVITELLA NEGROAMARO DEL SALENT- bardzo przyjemne wino o ładnej, intensywnie czerwonej barwie i typowym aromacie pełnym owoców z przewagą czereśni. W ustach pełne, harmonijne z delikatnie zaznaczoną pikanterią. Znakomite 100% Negroamaro del Salento z winnic umiejscowionych w prowincji Taranto. Zbiory były prowadzone ręcznie z bardzo staranną selekcją. Dojrzewanie przez pół roku w dębowych 500-litrowych beczkach. Pojemność:750 ml Moc: 14%

Czekoladowe listki o smaku wiśniowym

Kawa ręcznie palona, mielona, 100% ARABIKA, KOLUMBIA 100g

Konfitura do serów- wiśnia z imbirem 225g

Konfitura do serów- z czerwonej cebuli, z winem i rodzynkami 225g

Skrzynka drewniana wypełniona siankiem drzewnym w kolorze naturalnym. Wymiary wewnętrzne:
340 x 270 x 95 mm

Zastrzegamy sobie prawo do możliwości zmiany składu zestawu, w zależności od dostępności produktów wchodzących w jego skład

Opinie