ZESTAWY UPOMINKOWE 2015

Informacja

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

ZESTAWY UPOMINKOWE 2015

Zestaw prezentowy z miodem pitnym w kuferku

Cena: 129,00 zł

Elegancki zestaw prezentowy w kuferku wiklinowym z miodem pitnym Dominikański dwójniak oraz wyśmienitą konfiturą cytryową z miodem, dopełniony świątecznymi dekoracjami.

Więcej szczegółów

Ocena produktu

Udostępnij

Więcej informacji

Zestaw prezentowy zawierający wysokiej jakości alkohol oraz słodycze to idealny upominek dla Państwa Kontrahentów. Zestawy komponujemy pod Państwa wytyczne, dopasowujemy się do okazji, budżetu, obdarowywanych osób ( np. dla zagranicznych współpracowników).

Na butelce istnieje możliwość personalizacji za pomocą etykiety.

 

Zestaw zawiera:

Miód pitny Dominikański dwójniak 250 ml 16% - Niezwykle łagodny smak i intensywny miodowy aromat sprawią, że miód ten podbije Państwa podniebienia. Miód Dwójniak Dominikański jest produkowany z dodatkiem specjalnego zestawu przypraw. ( polska produkcja )

Konfitura cytrynowa z likierem miodowym -200g wspaniałe konfitury o intensywnym zapachu cytryn i miodu, dla wszystkich lubiących lekką goryczkę skórek cytrynowych, idealne do herbaty, do przekładania ciast, gdy potrzebny jest kwaśny smak ( polska produkcja )

 

dekoracje świąteczne ( szyszka, świąteczna gałązki, suszone pomarańcze )

 

koszyk wiklinowy ( kuferek ) wypełniony siankiem drzewnym , wymiar 28 x 20 cm

 

Zastrzegamy sobie prawo do możliwości zmiany składu zestawu, w zależności od dostępności produktów wchodzących w jego skład

Opinie