ZESTAWY UPOMINKOWE 2015

Informacja

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

 Zestaw świąteczny z akcentem czekoladowym Zobacz większe

ZESTAWY UPOMINKOWE 2015

Zestaw świąteczny z akcentem czekoladowym

Cena: 165,00 zł

Elegancki zestaw prezentowy w drewnianej skrzynce z likierem czekoladowym z nutą chilli oraz z przetworami i słodyczami, dopełniony świątecznymi dekoracjami.

Więcej szczegółów

Ocena produktu

Udostępnij

Więcej informacji

Zestaw prezentowy zawierający wysokiej jakości alkohol oraz słodycze to idealny upominek dla Państwa Kontrahentów. Zestawy komponujemy pod Państwa wytyczne, dopasowujemy się do okazji, budżetu, obdarowywanych osób ( np. dla zagranicznych współpracowników).

Na skrzynkach istnieje możliwość graweru tekstu lub logo, na butelkach personalizacja za pomocą etykiety lub blaszki z grawerem.

 

Zestaw zawiera:

Likier czekoladowy z chilli 0,5l 18% - Oryginalny likier czekoladowy z nutą CHILLI . Niezwykłe połączenie wyjątkowych polskich smaków: aksamitnej czekolady E.Wedel , szlachetnej polskiej wódki Chopin oraz CHILLI. ( polska produkcja )

Czekoladowe pomarańcze korzenne 200 g – dodatek ciemnego kakao do pomarańczy korzennych spowodował, że stały się wyśmienitym deserem same w sobie, ale mogą być także oryginalnym sosem do lodów i deserów czy wypełnieniem muffinek i babeczek. ( polska produkcja )

Świąteczna czekolada z pomarańczą i cynamonem 85 g

Czekolada pitna ciemna 200 g

Herbata liściasta w puszce świątecznej 50 g

 

dekoracje świąteczne ( szyszki, suszone pomarańcze )

 

drewniana skrzynka w kolorze naturalnym, wypełniona siankiem drzewnym , wymiar 36x30x10,5 cm

Zastrzegamy sobie prawo do możliwości zmiany składu zestawu, w zależności od dostępności produktów wchodzących w jego skład

Opinie