ZESTAWY UPOMINKOWE 2015

Informacja

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

Zestaw świąteczny z Brandy z nutą cynamonu Zobacz większe

ZESTAWY UPOMINKOWE 2015

Zestaw świąteczny z Brandy z nutą cynamonu

Cena: 149,00 zł

Elegancki zestaw bożonarodzeniowy w drewnianej skrzynce z 8letnią brandy Grand Cavalier z nutą cynamonu oraz delikatesowymi przetworami, dopełniony świątecznymi dekoracjami.

Więcej szczegółów

Ocena produktu

Udostępnij

Więcej informacji

Zestaw prezentowy zawierający wysokiej jakości alkohol oraz dodatki delikatesowe to idealny upominek dla Państwa Kontrahentów. Zestawy komponujemy pod Państwa wytyczne, dopasowujemy się do okazji, budżetu, obdarowywanych osób ( np. dla zagranicznych współpracowników).

Na skrzynkach istnieje możliwość graweru tekstu lub logo, na butelkach personalizacja za pomocą etykiet lub blaszki z grawerem.

 

Zestaw zawiera:

Francuska Brandy Crand Cavalier Exclusive Cinnamon 38% 0,7l - doskonałe połączenie dojrzewającego przez 8 lat brandy francuskiego oraz cynamonu.Do produkcji Grand Cavalier Exclusive użyto całych lasek cynamonu. Długotrwały proces dojrzewania brandy wraz z laskami cynamonu powoduje wzbogacenie już istniejących aromatów świeżych winogron i orzechów.Cynamon nadaje brandy orientalnego i jedwabistego charakteru.

Konfitura wiśniowa z brandy - 200 g pachnące wiśniami, z lekkim aromatem alkoholu, są znakomitym dodatkiem do deserów, można je także dodać do herbaty w zimne dni. ( polska produkcja )

Powidła śliwkowe z rodzynkami i cynamonem 200g– - pachnące intensywnie śliwkami i cynamonem powidła przywołują smak dzieciństwa i zapach gotowanych powoli w wielkich rondlach owoców ( polska produkcja )

 

dekoracje świąteczne( szyszka, świąteczna gałązka, cynamon )

 

drewniana skrzynka w kolorze naturalnym wypełniona siankiem drzewnym , wymiary 42 x 14 x 14 cm

 

Zastrzegamy sobie prawo do możliwości zmiany składu zestawu, w zależności od dostępności produktów wchodzących w jego skład

Opinie