ZESTAWY UPOMINKOWE 2015

Informacja

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

Zestaw świąteczny z likierem czekoladowo-malinowym Zobacz większe

ZESTAWY UPOMINKOWE 2015

Zestaw świąteczny z likierem czekoladowo-malinowym

Cena: 109,00 zł

Elegancki zestaw prezentowy w drewnianej skrzynce z likierem czekoladowo-malinowym Wedel i dodatkami czekoladowo-malinowymi, dopełniony świątecznymi dekoracjami.

Więcej szczegółów

Ocena produktu

Udostępnij

Więcej informacji

Zestaw prezentowy zawierający wysokiej jakości alkohol oraz słodycze to idealny upominek dla Państwa Kontrahentów. Zestawy komponujemy pod Państwa wytyczne, dopasowujemy się do okazji, budżetu, obdarowywanych osób ( np. dla zagranicznych współpracowników).

Na skrzynkach istnieje możliwość graweru tekstu lub logo, na butelkach personalizacja za pomocą etykiety lub blaszki z grawerem.

 

Zestaw zawiera:

Likier czekoladowo-malinowy Wedel 0,5l (polska produkcja) Połączenie doskonałej jakości i tradycji dwóch wyjątkowych marek – Chopin i Wedel.

Chocostick 40 g - Ciemna czekolada pitna z malinami - Polskie maliny zamknięte w ciemnej czekoladzie to zdrowa dawka energii dla każdego, o dowolnej porze i w dowolnym miejscu (polska produkcja)

Choinka z białej czekolady z żurawiną i pistacjami 65g (polska produkcja)

Konfitura z malin 40 g x 2 - konfitury o zapachu świeżych malin, wspaniałe do porannego rogalika, rozgrzewające w herbacie, a także wyśmienite do serów pleśniowych i drobiowej wątróbki (polska produkcja)

dekoracje świąteczne ( szyszki )

 

drewniana skrzynka w kolorze naturalnym, wypełniona siankiem drzewnym , wymiar 42 x 14 x 14 cm

 

Zastrzegamy sobie prawo do możliwości zmiany składu zestawu, w zależności od dostępności produktów wchodzących w jego skład

Opinie