ZESTAWY UPOMINKOWE 2015

Informacja

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

ZESTAWY UPOMINKOWE 2015

Zestaw upominkowy świąteczny "Szarlotka"

Cena: 115,00 zł

Elegancki zestaw prezentowy w drewnianej skrzynce z motywem choinki z wódką Chłpską Pędzoną Szarlotka oraz słodyczami, dopełniony świątecznymi dekoracjami.

Więcej szczegółów

Ocena produktu

Udostępnij

Więcej informacji

Zestaw prezentowy zawierający wysokiej jakości alkohol oraz słodycze to idealny upominek dla Państwa Kontrahentów. Zestawy komponujemy pod Państwa wytyczne, dopasowujemy się do okazji, budżetu, obdarowywanych osób ( np. dla zagranicznych współpracowników).

Na skrzynkach istnieje możliwość graweru tekstu lub logo, na butelkach personalizacja za pomocą etykiety lub blaszki z grawerem.

 

Zestaw zawiera:

Chłopska Pędzona Szarlotka 0,5l 32% - Jabłko to tradycyjnie polski owoc często wykorzystywany do wypieku domowych ciast. Kompozycja łącząca świeżość owoców oraz słodkawo korzenny smak cynamonu i goździków tworzy unikalne i niezwykłe aromatyczne połączenie nawiązujące swym charakterem do popularnej Szarlotki, obecnej od wielu pokoleń w niemal każdym polskim domu. ( polska produkcja)

Jabłko w czekoladzie z cynamonem 100g ( polska produkcja )

Choinka z białej czekolady z żurawiną i pistacjami 65 g ( polska produkcja)

Choinka z ciemnej czekolady z aronią, żurawiną i imbirem 65 g ( polska produkcja)

 

dekoracje świąteczne ( złota szyszka, świąteczna gałązka, cynamon )

 

drewniana skrzynka w kolorze naturalnym z motywem choinki, wypełniona siankiem drzewnym , wymiar 36x20,5x10,5 cm

 

Zastrzegamy sobie prawo do możliwości zmiany składu zestawu, w zależności od dostępności produktów wchodzących w jego skład

Opinie