ZESTAWY UPOMINKOWE 2015

Informacja

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

 Zestaw upominkowy świąteczny z brandy Zobacz większe

ZESTAWY UPOMINKOWE 2015

Zestaw upominkowy świąteczny z brandy

Cena: 169,00 zł

Elegancki zestaw bożonarodzeniowy w drewnianej skrzynce z brandy Grand Cavalier z  wyśmienitą kawą oraz delikatesowymi przetworami, dopełniony świątecznymi dekoracjami.

Więcej szczegółów

Ocena produktu

Udostępnij

Więcej informacji

Zestaw prezentowy zawierający wysokiej jakości alkohol oraz dodatki delikatesowe to idealny upominek dla Państwa Kontrahentów. Zestawy komponujemy pod Państwa wytyczne, dopasowujemy się do okazji, budżetu, obdarowywanych osób ( np. dla zagranicznych współpracowników).

Na skrzynkach istnieje możliwość graweru tekstu lub logo, na butelkach personalizacja za pomocą etykiet lub blaszki z grawerem.

 

Zestaw zawiera:

Francuska Brandy Crand Cavalier 0,5l - Brandy produkowana na bazie destylowanego wina z francuskich winogron, przechowywanego w dębowych beczkach w piwnicach Bordeaux, mieszanego z 5-cio letnią azerską brandy, dzięki czemu brandy Grand Cavalier posiada wykwintny, szlachetny smak.

Konfitura wiśniowa z brandy - 200 g  pachnące wiśniami, z lekkim aromatem alkoholu, są znakomitym dodatkiem do deserów, można je także dodać do herbaty w zimne dni. ( polska produkcja )

Pijane bakalie w rumie 200 g- prawdziwy rarytas – bakalie są najpierw macerowane dłuższy czas w mieszaninie rumu i soku z pomarańczy, a dopiero potem wkładane do słoików i pasteryzowane. Do polewania lodów, jedzenia łyżeczką, niezbędne na święta – do kutii i makowców na Boże Narodzenie ( polska produkcja )

Czekolada pitna ciemna 200 g ( polska produkcja )

 

dekoracje świąteczne ( złote szyszki, świąteczna gałązka, suszone pomarańcze , cynamon )

 

drewniana skrzynka w kolorze naturalnym wypełniona siankiem drzewnym ,wymiar 36x30x10,5 cm

 

Zastrzegamy sobie prawo do możliwości zmiany składu zestawu, w zależności od dostępności produktów wchodzących w jego skład

Opinie