ZESTAWY UPOMINKOWE 2015

Informacja

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

ZESTAWY UPOMINKOWE 2015

Zestaw upominkowy świąteczny z miodem pitnym Jadwiga

Cena: 139,00 zł

Elegancki zestaw prezentowy w drewnianej skrzynce z motywem choinki z miodem pitnym Jadwiga półtorak oraz z przetworami i słodyczami, dopełniony świątecznymi dekoracjami.

Więcej szczegółów

Ocena produktu

Udostępnij

Więcej informacji

Zestaw prezentowy zawierający wysokiej jakości alkohol oraz słodycze to idealny upominek dla Państwa Kontrahentów. Zestawy komponujemy pod Państwa wytyczne, dopasowujemy się do okazji, budżetu, obdarowywanych osób ( np. dla zagranicznych współpracowników).

Na skrzynkach istnieje możliwość graweru tekstu lub logo, na butelkach personalizacja za pomocą etykiety lub blaszki z grawerem.

 

Zestaw zawiera:

Miód pitny Jadwiga półtorak 250 ml 16% - Półtorak Jadwiga o wyrazistym, głębokim bukiecie smakowym, produkowany z dodatkiem owoców maliny i dzikiej róży. Półtorak - produkowany z miodu pszczelego nektarowego. 1 litr miodu pitnego zawiera 720g miodu naturalnego. ( polska produkcja)

Migdały w waniliowym miodzie – 200 g rarytas do jedzenia łyżeczką – kruche migdały zalane miodem z dodatkiem prawdziwej wanilii. ( polska produkcja )

Bakalie i orzechy w miodzie 200g (polska produkcja)

Choinka z białej czekolady z żurawiną i pistacjami 65 g ( polska produkcja)

Choinka z ciemnej czekolady z aronią, żurawiną i imbirem 65 g ( polska produkcja)

 

dekoracje świąteczne ( złote szyszki, cynamon )

 

drewniana skrzynka w kolorze naturalnym z motywem choinki, wypełniona siankiem drzewnym , wymiar 36x20,5x10,5 cm

 

Zastrzegamy sobie prawo do możliwości zmiany składu zestawu, w zależności od dostępności produktów wchodzących w jego skład

Opinie