ZESTAWY UPOMINKOWE 2015

Informacja

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

ZESTAWY UPOMINKOWE 2015

Zestaw upominkowy świąteczny z nalewką porzeczkową

Cena: 99,00 zł

Elegancki zestaw prezentowy w drewnianej skrzynce z motywem choinki z nalewką porzeczkową Etiuda oraz słodyczami, dopełniony świątecznymi dekoracjami.

Więcej szczegółów

Ocena produktu

Udostępnij

Więcej informacji

Zestaw prezentowy zawierający wysokiej jakości alkohol oraz słodycze to idealny upominek dla Państwa Kontrahentów. Zestawy komponujemy pod Państwa wytyczne, dopasowujemy się do okazji, budżetu, obdarowywanych osób ( np. dla zagranicznych współpracowników).

Na skrzynkach istnieje możliwość graweru tekstu lub logo, na butelkach personalizacja za pomocą etykiety lub blaszki z grawerem.

 

Zestaw zawiera:

Nalewka porzeczkowa Etiuda 0,5l 25% - stworzona wyłącznie z polskich owoców według długoletniej tradycji i receptury. Połączenie czystego spirytusu zbożowego, krystalicznej wody źródlanej oraz naturalnych porzeczek wzbogaconych maceratem z jeżyn i jabłek, tworzy zrównoważony smak o uwodzącym aromacie. ( polska produkcja )

Mieszanka czekoladek 100 g : Daktyle w czekoladzie z imbirem i   pomarańczą, Orzechy nerkowca w mlecznej czekoladzie,   Rodzynki królewskie cappuccino w białej czekoladzie ( polska produkcja )

Jabłko w czekoladzie z cynamonem 100 g( polska produkcja )

 

dekoracje świąteczne ( gałązka świąteczna )

 

drewniana skrzynka w kolorze naturalnym z motywem choinki, wypełniona siankiem drzewnym , wymiar 36x11x10,5 cm

 

Zastrzegamy sobie prawo do możliwości zmiany składu zestawu, w zależności od dostępności produktów wchodzących w jego skład

Opinie