ZESTAWY UPOMINKOWE 2015

Informacja

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

ZESTAWY UPOMINKOWE 2015

Zestaw upominkowy świąteczny z whisky i delikatesami

Cena: 139,00 zł

Elegancki zestaw prezentowy w drewnianej skrzynce z motywem choinki ze szkocką whisky Glen Bervie oraz dodatkami, dopełniony świątecznymi dekoracjami.

Więcej szczegółów

Ocena produktu

Udostępnij

Więcej informacji

Zestaw prezentowy zawierający wysokiej jakości alkohol oraz słodycze to idealny upominek dla Państwa Kontrahentów. Zestawy komponujemy pod Państwa wytyczne, dopasowujemy się do okazji, budżetu, obdarowywanych osób ( np. dla zagranicznych współpracowników).

Na butelkach istnieje możliwość personalizacji za pomocą etykiety lub blaszki z grawerem, na skrzynkach personalziacja za pomocą graweru

 

Zestaw zawiera:

Glen Bervie 0,5l 40% -Doskonała szkocka whisky typu blended o podwyższonej zawartości single malt z destylarni BENRIACH. Barwa starego złota, przyjemna i łatwa do picia. Świeży i aromatyczny bukiet z nutami wiciokrzewu, klasycznego słodu i owsianych ciasteczek. W ustach okrągła i gładka. Wyczuwalny posmak suszonych moreli i rodzynek, przeplata się z nutami torfu i prowadzi do łagodnego, orzechowego finiszu.

Podgrzybki marynowane 295 g - grzyby zbierane są wyłącznie w polskich lasach. Marynowane są w occie z dodatkiem aromatycznych przypraw.

Pomarańcze konfitura korzenna 4 x 40 g - Tradycyjne konfitury z pomarańczy z charakterystyczną goryczką.

 

dekoracje świąteczne ( gałązka świąteczna, szyszki, cynamon )

 

drewniana skrzynka w kolorze naturalnym z motywem choinki, wypełniona siankiem drzewnym , wymiar 36x20,5x10,5 cm

 

Zastrzegamy sobie prawo do możliwości zmiany składu zestawu, w zależności od dostępności produktów wchodzących w jego skład

Opinie