ZESTAWY UPOMINKOWE 2015

Informacja

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

 Zestaw upominkowy świąteczny z winem musującym Zobacz większe

ZESTAWY UPOMINKOWE 2015

Zestaw upominkowy świąteczny z winem musującym

Cena: 119,00 zł

Elegancki zestaw prezentowy w drewnianej skrzynce z motywem choinki z winem musującym z nutą koniaku XO oraz dodatkami, dopełniony świątecznymi dekoracjami.

Więcej szczegółów

Ocena produktu

Udostępnij

Więcej informacji

Zestaw prezentowy zawierający wysokiej jakości alkohol oraz słodycze to idealny upominek dla Państwa Kontrahentów. Zestawy komponujemy pod Państwa wytyczne, dopasowujemy się do okazji, budżetu, obdarowywanych osób ( np. dla zagranicznych współpracowników).

Na butelkach istnieje możliwość personalizacji za pomocą etykiety lub blaszki z grawerem.

 

Zestaw zawiera:

J&L CHARLEMAGNE XO SPARKLING WINE 750 ml 13% - Wino musujące pochodzące w całości ze szlachetnych winogron Chardonnay, do których dodano niewielką ilość koniaku Extra Old. Łączy wyjątkowe walory smaku i zapachu. Smak z wyraźną nutą starzonego koniaku.

Czekoladowe pomarańcze korzenne 200 g – dodatek ciemnego kakao do pomarańczy korzennych spowodował, że stały się wyśmienitym deserem same w sobie, ale mogą być także oryginalnym sosem do lodów i deserów czy wypełnieniem muffinek i babeczek. ( polska produkcja)

Herbata Ahmad Tea winter charm  w puszce świątecznej 20 torebek

 

dekoracje świąteczne ( gałązka świąteczna, suszone pomarańcze, cynamon )

 

drewniana skrzynka w kolorze naturalnym z motywem choinki, wypełniona siankiem drzewnym , wymiar 36x20,5x10,5 cm

 

Zastrzegamy sobie prawo do możliwości zmiany składu zestawu, w zależności od dostępności produktów wchodzących w jego skład

Opinie