ZESTAWY UPOMINKOWE 2015

Informacja

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

 Zestaw upominkowy świąteczny z wódką Staropolską litworową Zobacz większe

ZESTAWY UPOMINKOWE 2015

BN_25

Zestaw upominkowy świąteczny z wódką Staropolską litworową

Cena: 139,00 zł

Elegancki zestaw prezentowy w drewnianej skrzynce z motywem choinki z polską wódką litworową oraz domowymi przetworami,  dopełniony świątecznymi dekoracjami.

Więcej szczegółów

Ocena produktu

Udostępnij

Więcej informacji

Zestaw prezentowy zawierający wysokiej jakości alkohol oraz słodycze to idealny upominek dla Państwa Kontrahentów. Zestawy komponujemy pod Państwa wytyczne, dopasowujemy się do okazji, budżetu, obdarowywanych osób ( np. dla zagranicznych współpracowników).

Na butelkach istnieje możliwość personalizacji za pomocą etykiety lub blaszki z grawerem, na skrzynkach personalziacja za pomocą graweru

 

Zestaw zawiera:

STAROPOLSKIE WÓDKI REGIONALNE - GÓRALSKA LITWOROWA 0,5l 38% - Wódka litworowa wytwarzana jest na bazie korzenia dzikorosnącego arcydzięgla - zwanego litworem. Korzenny, lekko słodki smak i aromat zaprawiony nutą miodu lipowego. Długi okres leżakowania i ręczy rozlew. Wódka smakowa. ( polska produkcja )

Pomarańcze konfitura korzenna 200 g - Tradycyjne konfitury z pomarańczy z charakterystyczną goryczką. ( polska produkcja )

Cytryny w syropie korzennym 180 g - Cierpkie cytryny zalane słodkim syropem z malin, delikatnie podgrzane z dodatkiem cynamonu, goździków i imbiru. ( polska produkcja )

Pomarańcze konfitura korzenna 40 g - Tradycyjne konfitury z pomarańczy z charakterystyczną goryczką.( polska produkcja )

Powidła węgierkowe 40 g( polska produkcja )

Konfitura z malin 40 g( polska produkcja )

Konfitura z truskawek 40 g( polska produkcja )

 

dekoracje świąteczne ( suszone pomarańcze, szyszki, cynamon )

 

drewniana skrzynka w kolorze naturalnym z motywem choinki, wypełniona siankiem drzewnym , wymiar 36x20,5x10,5 cm

 

Zastrzegamy sobie prawo do możliwości zmiany składu zestawu, w zależności od dostępności produktów wchodzących w jego skład

Opinie