ZESTAWY UPOMINKOWE 2016

Informacja

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

ZESTAWY UPOMINKOWE 2016

BN6_07

Zestaw świąteczny z wódką i akcentem choinki

Cena: 207,00 zł

Elegancki zestaw prezentowy w drewnianej skrzynce typu szkatułka z wódką Dębowa Polska w etui w kształcie choinki oraz słodyczami, dopełniony świątecznymi dekoracjami.

Więcej szczegółów

Ocena produktu

Udostępnij

Więcej informacji

Zestaw prezentowy zawierający wysokiej jakości alkohol oraz słodycze to idealny upominek dla Państwa Kontrahentów. Zestawy komponujemy pod Państwa wytyczne, dopasowujemy je do okazji, budżetu, obdarowywanych osób ( np. dla zagranicznych współpracowników).

Na skrzynkach istnieje możliwość graweru tekstu lub logo, na butelkach personalizacja za pomocą etykiety lub blaszki z grawerem.

Zestaw zawiera:

Wódkę Dębowa Polska Choinka 100 ml ( polska produkcja ) 

Czekolada biała choinka z borówką i żurawiną 65 g - 2 sztuki ( polska produkcja ) 

Czekolada ciemna choinka z jabłkiem i cynamonem 65 g - 2 sztuki ( polska produkcja )  

Mieszanka czekoladek Mikołaj 1:orzechy laskowe w białej czekoladzie, rodzynki królewskie cappuccino, daktyle w czekoladzie z pomarańczą i imbirem 150 g ( polska produkcja ) 

Mieszanka czekoladek Mikołaj 2: migdały w białej czekoladzie, rodzynki królewskie w mlecznej czekoladzie, figi w czekoladzie 150 g ( polska produkcja ) 

podgrzewacze zapachowe gwiazdki Homemade Cookies - to zapach typowych domowych wypieków, króluje w nim piernik wraz z cynamonem, a w tle wyczuć można delikatną nutę czekolady - 2 sztuki  ( choinka ) 

dekoracje świąteczne ( 6 czerwonych mini bombek, 2 złote szyszki ) 

drewniana skrzynka kuferek szczebelkowy w kolorze naturalnym, wypełniona siankiem drzewnym 

Wymiary wewnętrzne/zewnętrzne

Wysokość 34,0 / 36,0 cm

Szerokość 28,0 / 31,20 cm

Głębokość 9,50 / 12,0 cm

Zastrzegamy sobie prawo do możliwości zmiany składu zestawu, w zależności od dostępności produktów wchodzących w jego skład

Opinie