Indeks: LU_20

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

(3)
Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Rocznik 2022
Cena 82,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PHA_441

Soplica Staropolska

(2)
Soplica Staropolska skomponowana z wyrazistych esencji na orzechach włoskich, śliwkach i goździkach wzbogacona o polski miód. Jest to wódka luksusowa w eleganckiej karafce.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
BUKWICOWA NATURALNA 40% 0,5l
  • BUKWICOWA NATURALNA 40% 0,5l

BUKWICOWA NATURALNA 40% 0,5l

KO_9

BUKWICOWA NATURALNA 40% 0,5l, to trunek stworzony na bazie nalewów z liści bukwicy. Wódka powstaje ze starannie wyselekcjonowanego, zbożowego spirytusu, wytwarzanego wyłącznie z polskiego żyta i własnych maceratów, stworzonych na bazie liści bukwicy. Prozdrowotne właściwości tej rośliny są znane od wieków. Roślina ta występuje dziko w otulinie Puszczy Białowieskiej. Butelka zamknięta w ozdobnej tubie.

75,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

Opis

Nota degustacyjna BUKWICOWA NATURALNA 40% 0,5l:

  • barwa: zielona,
  • zapach: przyjemny, balsamiczny,
  • smak: lekko ostry i gorzkawy,
  • finisz: intensywny, wyrazisty.

Historia powstania marki BUKWICOWA NATURALNA 40% 0,5l

  • Manufakturowa wódka BUKWICOWA NATURALNA jest produkowana przez Old Polish Vodka z serii Zielona Natura. Założyciele marki postawili na naturalne produkty, dostępne na terenie Podlasia, krystalicznie czystą wodę i dziko rosnące rośliny. Wódka jest często serwowana na Festiwalu Wódki i Zakąski, mającym miejsce corocznie na Podlasiu, w porze letniej. Organizatorzy Festiwalu proponują degustację wszystkich wódek z kategorii Zielona Natura.

Pomysł na drinka: Powrót do natury

  • 20 ml toniku,
  • pokruszony lód
  • 30 ml BUKWICOWA NATURALNA.

Alkohol wlać do szklanki z lodem. Dodać mocno schłodzony tonik. Drink można ozdobić gałązkami rozmarynu. Podawać w wysokich szklankach typu highball z oryginalnie wyglądającą słomką.

Szczegóły produktu
KO_9

Opis

Pojemność
500ml
Moc
40%
Kraj
Polska
Komentarze (0)
Oceń
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: WR_200

Czorno Kurnwica 40% 0,7l

(0)
Czorno Kurnwica 40%. Wódka typu black. Zaskakujący i ciekawy smak, czarny kolor, który w tym przypadku oznacza wyrafinowany dobry styl. Intensywny, ziołowo-orzechowy smak. 
Cena 99,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: WS_1827

Ruda Wódka by Czadoman

(1)
Ruda Wódka by Czadoman to przepalanka, czyli tradycyjny, polski trunek na bazie karmelu. Jest słodka i kusząca, a jednocześnie pełna charakteru i temperamentu. Czadoman osobiście wyselekcjonował ten trunek, który został wyprodukowany według klasycznej receptury. Tak jak jego piosenki, Ruda rozkręci każdą imprezę!
Cena 69,00 zł
Więcej
Niedostępny

Indeks: KO_94

Manufakturowa Wódka - Tarninowa 0,5l 38%

(0)
Manufakturowa Wódka  Tarninowa to ręcznie robiony, naturalny trunek, który powstał na bazie maceratu z owoców tarniny – dziko rosnącej śliwy z ekologicznych terenów Podlasia i Puszczy Białowiejskiej. To manufakturowa, półsłodka wódka, rozlewana w małych partiach. Długi okres leżakowania i odpowiednia filtracja zapewniają temu alkoholowi idealnie...
Cena 82,00 zł
Więcej
Niedostępny

Indeks: EC_4

Wódka AMBER INSIDE 40% 0,7L

(1)
AMBER INSIDE to pierwszy w Polsce leżakowany trunek, który jest zaliczany do klasy premium. Alkohol jest wytwarzany wyłącznie na bazie polskiego bursztynu i najwyższej jakości neutralnego spirytusu zbożowego. Wódka leżakuje w dębowej beczce. Trunek  serwowany jest w ekskluzywnych hotelach -  m.in. Marriocie, Bristolu, Holiday Inn czy hotelach sieci Accor.
Cena 179,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: OVI_9274

OVII Wódka Owocowa z Pomidorami

(0)
Wódka Owocowa to dobry sposób  żebyście nigdy więcej nie musieli mrozić wódki. Po to żeby finisz każdego kieliszka był przyjemnym i owocowo-warzywnym doznaniem.
Cena 119,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: PS_281

Młody Ziemniak 2020

(0)
Młody Ziemniak powstaje w Gorzelni Chopin w Krzesku. Młody Ziemniak 2020 powstaje z ziemniaków zebranych w lipcu 2020 roku, w trakcie gorącego i upalnego lata. Do jego produkcji użyte zostały tylko wyselekcjonowane odmiany ziemniaków- Denar. Wódka Młody Ziemniak destylowana jest tylko raz by zachować swój unikalny charakter.
Cena 390,00 zł
Więcej
Niedostępny

Indeks: WT_2738

Spiżarnia Smaków Przepalanka

(0)
Przepalanka to alkohol gatunkowy, którego receptura opiera się na przypalanym cukrze z dodatkiem wanilii. Przygotowany z wysokiej jakości spirytusu zbożowego i maceratów własnej produkcji. Powrót do klasycznych, dobrze znanych domowych trunków
Cena 55,00 zł
Więcej
Niedostępny

Indeks: WR_2

Budka Telefoniczna z Kurnwicą w środku

(0)
Opakowanie Budka telefoniczna + Rżnięta Kurnwica 34% Ciekawy gadżet, misterne wykonanie z naturalnego surowca jakim jest sklejka.  Łatwe otwieranie i zamykanie "budki" poprzez obracaną zasuwkę imitującą klamkę. Zestaw idealny na niebanalny prezent.
Cena 119,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie
Zobacz także

Indeks: KO_8

ZBOŻOWA NATURALNA 0,5l 40%

(0)
Zbożowa naturalna 0,5l 40%, to wyrafinowany trunek, który swój wyjątkowy smak zawdzięcza Matce Naturze. Do produkcji tej oryginalnej, manufakturowej wódki użyto starannie wyselekcjonowanego zbożowego spirytusu, w 100% wytwarzanego z polskich odmian żyta i krystalicznej, czystej wody.
Cena 55,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie