Indeks: LU_20

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

(3)
Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Rocznik 2022
Cena 82,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PHA_441

Soplica Staropolska

(2)
Soplica Staropolska skomponowana z wyrazistych esencji na orzechach włoskich, śliwkach i goździkach wzbogacona o polski miód. Jest to wódka luksusowa w eleganckiej karafce.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
  • Niedostępny
Rum różne oblicza- sample 4x 50ml
  • Rum różne oblicza- sample 4x 50ml

Rum różne oblicza- sample 4x 50ml

EWS_30

KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ RUMU. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU.

TEN ZESTAW ZAWIERA RÓŻNE OBLICZA RUMU.

0,00 zł
Brutto
Ilość
Niedostępny

Opis

ZESTAW ELUXO SAMPLE RÓŻNE OBLICZA RUMU:

1. New Grove Doube Cask Moscatel 47%

2. Malecon 25YO 40%

3. Plantation O.F.T.D. Overproof 69%

4. Ron Dos Maderas 5+5 PX 40%

Rum wytwarzany jest ze sfermentowanego soku z trzciny cukrowej, koncentratu tego soku lub melasy. Ojczyzną rumu jest wyspa Barbados, trunek ten produkowany jest również w krajach Ameryki Południowej, Indiach i Australii a w każdym miejsc jego powstania obowiązują inne przepisy dotyczące np. procentowej zawartości alkoholu czy czasu starzenia. Wyspy anglojęzyczne (np. Jamaica, Barbados) tworzą rum o ciemniejszej barwie i "cięższym" smaku, wyspy hiszpańskojęzyczne (np. Kuba, Dominkana) są miejscem powstania trunku o pełnym ale lekkim smaku. Rozpiętość zawartości alkoholu w rumie jest bardzo duża- od 38 do 80%. Rynek rumów jest bardzo bogaty, od lekkich białych rumów używany jako podstawa do drinków i koktajli, delikatny, bardzo słodki, produkowany najczęściej w Portoryko, poprzez leżakowane rumy gold- ma więcej aromatów niż rum biały, które , tak jak kolor, pochodzą od starzenia w beczce, dark-ma najmocniejszy smak i aromat, produkowany najczęściej na Jamajce, Martynice lub Haiti czy rumy aromatyzowane (spiced, smakowe)- niska zawartość alkoholu, nieposiadający aromatu rumu  po rumy overproof o wysokiej zawartości alkoholu bądź niezwykle szlachetne rumy reserva.

1. New Grove Double Cask Moscatel ( rum leżakowany w różnych beczkach ). Na początku dojrzewał w beczkach z francuskiego dębu przez 7 lat, następnie przez dodatkowy rok, w beczce Moscatel. Dzięki temu oryginalnemu wykończeniu rum ten oferuje bardzo świeże aromaty.

2. Malecon 25 YO ( rum z naciskiem na wiek ) dojrzewa przez minimum 25 lat w beczkach wykonanych z amerykańskiego dębu po bourbonie. Charakteryzuje się aromatami miodu, przypraw i owoców tropikalnych. W smaku wyczuwalne rodzynki, orzechy, czekolada i gałka muszkatołowa.

3. Plantation O.F.T.D. Overproof  ( rum wysokoprocentowy ) składa się z mieszanki rumów destylowanych na wyspach Barbados, Jamajka i Gujana. Został zabutelkowany z mocą powyżej 69% alkoholu. Główną atrakcją smaku tego rumu jest połączenie przypraw i cukru. Nuty smakowe i zapachowe to: palony brązowy cukier, zwęglony dąb, goździki, cynamon, lekki posmak owocowy i dymny.

4. Ron Dos Maderas 5+5 PX ( 3 stopniowy proces dojrzewania ) najpierw odpoczywał przez 5 lat na Karaibach, a następnie przez kolejne trzy lata w beczkach, w których starzony był "Dos Cortados" i rum Dos Maderas 5+3. Następnie przeszedł trzeci etap starzenia w beczkach, w których poprzednio leżakowało przez 20 lat sherry. Etap finalny daje bardzo ciemną barwę bursztynu i delikatne nuty rodzynek, figi i wanilii.

* zdjęcie może odbiegać od rzeczywistego wyglądu buteleczek
* tolerancja pojemności wynosi +/- 5%
* zawartość może ulec zmianie, wybrane rumy zawsze będą odpowiadać tematyce i cenie

Szczegóły produktu
EWS_30

Opis

Pojemność
4 x 50ml
Moc
40% - 69%
Komentarze (0)
Oceń
2 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: EWS_55

Dictador Rum- sample 4x 50ml

(0)
Limitowana edycja ELUXO SAMPLE & DICTADOR COLOMBIAN AGED RUM. KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI RÓŻNE OBLICZA RUMU DICTADOR. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA TEGO WYJĄTKOWEGO ALKOHOLU.
Cena 0,00 zł
Więcej
Niedostępny