Indeks: LU_20

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

(3)
Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Rocznik 2022
Cena 82,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PHA_441

Soplica Staropolska

(2)
Soplica Staropolska skomponowana z wyrazistych esencji na orzechach włoskich, śliwkach i goździkach wzbogacona o polski miód. Jest to wódka luksusowa w eleganckiej karafce.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
  • Niedostępny
RUM: Z SOKU z trzciny cukrowej, z melasy- sample 4x 50ml
  • RUM: Z SOKU z trzciny cukrowej, z melasy- sample 4x 50ml

Rum: z soku z trzciny cukrowej, z melasy- sample 4x 50ml

EWS_31

KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ RUMU. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU.

TEN ZESTAW ZAWIERA RUM Z SOKU Z TRZCINY CUKROWEJ I Z MELASY.

0,00 zł
Brutto
Ilość
Niedostępny

Opis

ZESTAW ELUXO SAMPLE RUM Z SOKU Z TRZCINY CUKROWEJ I Z MELASY:

1. Karukera Rhum Blanc 42%

2. Saint James Vieux XO 43%

3. Malecon 15 YO 40%

4. Plantation Peru Multi Rye Whisky 49,8%

Rum wytwarzany jest ze sfermentowanego soku z trzciny cukrowej, koncentratu tego soku lub melasy. Ojczyzną rumu jest wyspa Barbados, trunek ten produkowany jest również w krajach Ameryki Południowej, Indiach i Australii a w każdym miejsc jego powstania obowiązują inne przepisy dotyczące np. procentowej zawartości alkoholu czy czasu starzenia. Wyspy anglojęzyczne (np. Jamaica, Barbados) tworzą rum o ciemniejszej barwie i "cięższym" smaku, wyspy hiszpańskojęzyczne (np. Kuba, Dominkana) są miejscem powstania trunku o pełnym ale lekkim smaku. Rozpiętość zawartości alkoholu w rumie jest bardzo duża- od 38 do 80%. Rynek rumów jest bardzo bogaty, od lekkich białych rumów używany jako podstawa do drinków i koktajli, delikatny, bardzo słodki, produkowany najczęściej w Portoryko, poprzez leżakowane rumy gold- ma więcej aromatów niż rum biały, które , tak jak kolor, pochodzą od starzenia w beczce, dark-ma najmocniejszy smak i aromat, produkowany najczęściej na Jamajce, Martynice lub Haiti czy rumy aromatyzowane (spiced, smakowe)- niska zawartość alkoholu, nieposiadający aromatu rumu  po rumy overproof o wysokiej zawartości alkoholu bądź niezwykle szlachetne rumy reserva.

rum z soku z melsy eluxo sample

1. Karukera Rhum Blanc to rum produkowany z soku z trzciny cukrowej inaczej rum Agricole. Rum z klasy premium, o mocnym charakterze i finiszu oddającym świeży aromat trzciny i nuty cytrusów. Idealny do picia solo lub w połączeniu z syropem z trzciny cukrowej i skórką z cytryny.

2. Saint James Vieux XO to rum produkowany z trzciny cukrowej inaczej rum Agricole. Wytwarzany jest z najstarszego zbiornika destylarni. Do produkcji wykorzystuje się rumy z których najstarsze mają 50 lat. Wyjątkowy aromat i smak tworzą niespotykaną harmonię. Figi łączą się z akcentami kawy, prażonych śliwek, cynamonu i szlachetnego drewna.

3. Malecon 15 YO to 15-letni rum z Panamy, który powstaje na skutek fermentacji melasy, a następnie poddaje się go procesowi dojrzewania w dębowych beczkach. Jego złożony i pełen smaków profil idealnie łączy słodycz dębu, toffi i egzotycznych owoców z odświeżającą paletą cytrusów i orzechów.

4. Plantation Peru Multi Rye Whisky to rum pochodzący z Peru i wyprodukowany z melasy. Jest to mieszanka destylatów, które dojrzewały od 6 do 12 lat w beczkach po żytniej whiskey Willett. W aromatach wyczuwalna wanilia oraz charakterystyczne nuty dla żytniej whiskey. W smaku bardzo bogaty. Wyczuwalne gruszki, banany, imbir, papryka, migdały i gałka muszkatołowa. Finisz długi z akcentami czekolady i orzechów.

* zdjęcie może odbiegać od rzeczywistego wyglądu buteleczek
* tolerancja pojemności wynosi +/- 5%
* zawartość może ulec zmianie, wybrane rumy zawsze będą odpowiadać tematyce i cenie

Szczegóły produktu
EWS_31

Opis

Pojemność
4 x 50ml
Moc
40% - 49,8%
Komentarze (0)
Oceń
2 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: EWS_55

Dictador Rum- sample 4x 50ml

(0)
Limitowana edycja ELUXO SAMPLE & DICTADOR COLOMBIAN AGED RUM. KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI RÓŻNE OBLICZA RUMU DICTADOR. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA TEGO WYJĄTKOWEGO ALKOHOLU.
Cena 0,00 zł
Więcej
Niedostępny