Indeks: LU_20

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

(3)
Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Rocznik 2022
Cena 82,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PHA_441

Soplica Staropolska

(2)
Soplica Staropolska skomponowana z wyrazistych esencji na orzechach włoskich, śliwkach i goździkach wzbogacona o polski miód. Jest to wódka luksusowa w eleganckiej karafce.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
  • Niedostępny
Dictador Rum- sample 4x 50ml
  • Dictador Rum- sample 4x 50ml

Dictador Rum- sample 4x 50ml

EWS_55

Limitowana edycja ELUXO SAMPLE & DICTADOR COLOMBIAN AGED RUM.

KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI RÓŻNE OBLICZA RUMU DICTADOR. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA TEGO WYJĄTKOWEGO ALKOHOLU.

0,00 zł
Brutto
Ilość
Niedostępny

Opis

Zestaw Dictador Rum zawiera:

1. Dictador 12YO 40%

2. Dictador 20YO 40%

3. Dictador XO Perperual 40%

4. Dictador XO Insolent 40%

Rum wytwarzany jest ze sfermentowanego soku z trzciny cukrowej, koncentratu tego soku lub melasy. Ojczyzną rumu jest wyspa Barbados, trunek ten produkowany jest również w krajach Ameryki Południowej, Indiach i Australii a w każdym miejsc jego powstania obowiązują inne przepisy dotyczące np. procentowej zawartości alkoholu czy czasu starzenia.

Kolumbia jest jednym z trzech największych producentów trzciny cukrowej na świecie, stąd pochodzi właśnie rum Dictador. Markę stworzył Severo Arango y Ferro. Jest to doskonały rum, który łączy świeżość z dojrzałością. Powstaje w trakcie destylacji w kolumnie destylacyjnej, a następnie miedzianym alembiku. Dictador to mieszanka aromatycznych nut smakowych. Idealny do degustacji bez dodatków i jako uzupełnienie klasycznych drinków.

1. Dictador 12YO 40% intensywny bursztynowy kolor z czerwonawym odcieniem. Pełny aromat z nutami karmelu, miodu, nasion i świeżo palonek kawy. Wytwarzany z melasy z trzciny cukrowej. Po destylacji leżakuje w dębowych beczkach przez minimum 12 lat, a następnie jest butelkowany z zachowaniem ścisłych procedur kontroli jakości.

2. Dictador 20YO 40% intensywny, ciemnobursztynowy kolor z odcieniami czerwieni i brązu. Wyczuwalne aromaty karmelu, wanilii, suchych nasion, kawy i dębu. W ustach wzbogacone o kakao i podgrzany miód. Wytwarzany z melasy z trzciny cukrowej. Po destylacji leżakuje w dębowych beczkach przez minimum 20 lat, a następnie jest butelkowany z zachowaniem ścisłych procedur kontroli jakości.

3. Dictador XO Perperual 40% stworzony przez fermentację syropu z trzciny cukrowej, a następnie destylowany w zabytkowych miedzianych alembikach. Dojrzewa wtórnie w używanych najwyższej jakości beczkach dębowych po bourbonie, przy zastosowaniu metody Solera. W smaku wyczuwalna słodycz kawy i ciemnej czekolady.

4. Dictador XO Insolent 40% stworzony przez fermentację syropu z trzciny cukrowej, a następnie destylowany w zabytkowych miedzianych alembikach. Dojrzewa wtórnie w używanych beczkach dębowych po jerez i porto, przy zastosowaniu metody Solera. Za każdym razem wnętrze beczki jest przepalane, aby osiągnąć słodkie, karmelowe nuty. W smaku wyczuwalna wanilia, karmel, masa krówkowa.

* zdjęcie może odbiegać od rzeczywistego wyglądu buteleczek
* tolerancja pojemności wynosi +/- 5%

Szczegóły produktu
EWS_55

Opis

Pojemność
4 x 50ml
Moc
50%
Kraj
Kolumbia
Komentarze (0)
Oceń
2 innych produktów w tej samej kategorii: