Indeks: LU_20

Gost Art wino musujące wytrawne - Winnica Gostchorze

(3)
Harmonijny, wytrawny smak unikalnej kompozycji winogron odmian Pinot blanc , Riesling i Pinot Noir. Wina robione są w małych partiach, tak by jak najdłużej leżakowały na osadzie. Stworzone według francuskiej szkoły szampańskiej z polskich owoców rosnących w tradycyjnym regionie winiarskim okolic Zielonej Góry. Rocznik 2022
Cena 82,00 zł
Więcej
Dostępny

Indeks: PHA_441

Soplica Staropolska

(2)
Soplica Staropolska skomponowana z wyrazistych esencji na orzechach włoskich, śliwkach i goździkach wzbogacona o polski miód. Jest to wódka luksusowa w eleganckiej karafce.
Cena 89,00 zł
Więcej
Dostępny
Wszystkie bestsellery
Tequila 100% Agave- sample 4x 50ml
  • Tequila 100% Agave- sample 4x 50ml

Tequila 100% Agave- sample 4x 50ml

EWA_31

KAŻDY ZESTAW ELUXO SAMPLE TO CZTERY BUTELECZKI PO 50 ML Z CZTEREMA RÓŻNYMI TRUNKAMI, REPREZENTUJĄCYMI JEDEN RODZAJ TEQUILI. CIESZ SIĘ NIEBYWAŁĄ PRZYJEMNOŚCIĄ SMAKOWANIA NAJWYBITNIEJSZEGO ALKOHOLU.

TEN ZESTAW ZAWIERA TEQUILA 100% AGAVE.

155,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępny

Opis

ZESTAW ELUXO SAMPLE TEQUILA 100% AGAVE:

1.  Casamigos Anejo 40%

2. Herencia De Plata Reposado 40%

3. Perfectomundo Deluxe Anejo 40%

4. Clase Azul Plata 40%

Tequila to meksykańska wódka, odmiana mezcalu, o mocy ok. 40%, produkowana ze sfermentowanego soku agawy niebieskiej, którą uprawia się w sadach zwanych potreros. Techniki sadzenia, pielęgnowania i zbioru agawy są przekazywane z pokolenia na pokolenie i odbywają się bez użycia maszyn rolniczych. Nazwa trunku została bezpośrednio przyjęta od nazwy meksykańskiego miasteczka Tequila w stanie Jalisco. Tequilę można podzielić ze względu na zawartość soku z agawy - na 100 proc. tequilę wyłącznie z soku z niebieskiej agawy oraz tequilę mixto, która przynajmniej w 51 proc. składa się z soku z agawy, a resztę stanowią cukry zwykle trzcinowe.

Jeśli natomiast mówimy o szlachetniejszych tequilach, to biorąc pod uwagę czas dojrzewania w beczkach : Blanco (tequila silver)- tequila biała, dojrzewająca do dwóch miesięcy w beczkach ze stali nierdzewnej lub butelkowana bezpośrednio po destylacji. Ma wyraźny aromat charakterystyczny dla agawy. Joven (tequila gold)-  to zazwyczaj tequila mixto otrzymywana przez dodatek barwników i środków aromatyzujących. Można ją także otrzymać w procesie mieszania tequili blanco z reposado lub z anejo. To tańszy rodzaj tequili. Reposado - dojrzewająca od 2 do 11 miesięcy w dębowych beczkach, ma charakterystyczny posmak drewna i złocisty kolor. Anejo - dojrzewająca minimum rok w dębowych beczkach, ma bursztynową barwę i bogaty, złożony smak. Extra anejo - dojrzewająca minimum trzy lata w dębowych beczkach, ma mahoniową barwę.

tequila 100% agave sample eluxo

1. Casamigos Anejo tequila ta powstaje z najlepszej, ręcznie selekcjonowanej, w 100% niebieskiej, dojrzałej agawy. Anejo charakteryzuje się czystym i złożonym aromatem z delikatnymi nutami karmelu i wanilii.

2. Herencia De Plata Reposado jest wytwarzana tylko z najlepszej Agawy Weber Blue, która jest zbierana ręcznie, starannie destylowana w małych partiach i leżakowane przez 8 miesięcy do 12 miesięcy w beczkach z białego dębu. W smaku limonka, cytryna i soczysta nuta ananasa, wanilii i rodzynek.

3. Perfectomundo Deluxe Anejo wyprodukowana jest w 100% z czystej, ręcznie selekcjonowanej niebieskiej agawy. Tequila dojrzewa przez 3 lata w beczkach ze zwęglonego dębu francuskiego, amerykańskiego i postarzonego po bourbonie.

4. Clase Azul Plata błękitna agawa pochodzi z organicznych plantacji na wzgórzach Jalisco. Przed zbiorem agawa dojrzewa przez minimum 9 lat. Do fermentacji wykorzystywana jest własna, rodzinna kolonia drożdży, która odpowiada za egzotyczne aromaty trunku. Tequila Clase Azul Plata charakteryzuje się przeźroczystym kolorem oraz cytrusowym aromatem z lekką słodką nutą.

* zdjęcie może odbiegać od rzeczywistego wyglądu buteleczek
* tolerancja pojemności wynosi +/- 5%
* zawartość może ulec zmianie, wybrane teuquile zawsze będą odpowiadać tematyce i cenie

Szczegóły produktu
EWA_31

Opis

Pojemność
4 x 50ml
Moc
40%
Komentarze (0)
Oceń
1 inny produkt w tej samej kategorii: